OFF
ON
Boxed
Zabudnite na online bazár. Portál veksluj.sk je revolučný systém výmeny a nákupu

Zabudnite na online bazár. Portál veksluj.sk je revolučný systém výmeny a nákupu

Iste každý z vás vie, ako fungujú tradičné a už rokmi zaužívané internetové bazári. Ľudia na týchto stránkach ponúkajú kvantá vecí od výmyslu sveta a niekedy už máme problém sa na týchto stránkach vôbec orientovať, a nájsť čo, čo hľadáme. Ďalším problémom (pre predávajúceho) je svoje veci na týchto bazároch predať, keďže s podobnými typologickými (aj cenovými) vecami tam predáva ďalších xy ľudí. So zaujímavou myšlienkou prišiel portál veksluj.sk, takže sme sa rozhodli vám tento projekt priblížiť.

V jednoduchosti sa jedná o výmenno – inzertný portál. V princípe je postup pri registrácií a pridávaní inzerátov rovnaký, na aký ste zvyknutí. Pointou je, že za každý pridaný inzerát (aj za samotnú registráciu) dostávate body, ktoré sa dajú hneď využiť na nákup vecí na tejto stránke. Áno, princíp nákupu a predaja je v bodoch. Cieľom tohto je projektu je osloviť moderne zmýšľajúcich ľudí, ktorí sú otvorení novým myšlienkam.

000

“Nevyhadzuj čo už nepotrebuješ, niekomu sa to určite zíde.”

Princíp a aj myšlienka vzniku tohto projektu celkom pekne opísaná zakladateľom veksluj Ondrejom v sekcii “O nás”. “Žijeme v období, keď veci už nemajú hodnotu, eshopy sú preplnené všetkým možným, a médiá nám tlačia pod nos milón reklám na stále novšie a novšie veci. Raz som bol na jednej burze, kde si ľudia vymieňali veci, bol tam frmol, každý s každým zjednával a veci menili majiteľa, všetci tam doslova..”vekslovali”. Vraveli mi, že predať ich už veľmi nevedia, ale celkom dobre sa vymieňajú za iné..niekto potrebuje to, niekto hento a takto našli veci ktoré potrebovali a nechali tam veci, ktoré nepotrebovali, hlavné bolo, že neminuli ani euro, maximálne nejaké drobné ak museli dorovnať vyššiu hodnotu vymieňaného tovaru.”

Všetky potrebné informácie o registrácii, nákupe, predaji, reklamáciách a podobne nájdeš na webe veksluj.sk, kde ti aj ochotne s akýmkoľvek problémom určite radi poradia. Celkom užitočné video sme našli aj na facebookovej fanpage tohto projektu. Čo poviete na túto myšlienku?

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektu zdolahore.sk, študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..