pondelok, 27 mája, 2024

O nás

Mgr. Dávid Kokavec

Zakladateľ zdolahore.sk

Mladý a aktívny zakladateľ projektu zdolahore.sk. ZdolaHore som založil ako symbol nie len úspechu. Je to priestor pre všetkých tých, ktorí prinášaju svetu hodnotu. Okrem iného som absolvent právnickej fakulty UPJŠ  v Košiciach, vediem rapový portál – generaciarapu.sk, a najväčší vzdelávaci projekt o kryptomenách na SK kryptotrejder.sk. Medzi moje najväčšie záľuby patrí najmä budovanie tímu, práca s ľuďmi, cestovanie po svete, lyžovanie a neustále vzdelávanie sa v rôznych oblastiach.

Denis Ruščák

Bc. Denis Ruščák

Šéfredaktor

Disciplína je niečo, čo mi v živote dáva pocit slobody. Sebarealizácia, snaha o naplnenie životných hodnôt a stanovených cieľov bez toho, aby som klamal samého seba. Snaha sa vždy cení, no pre  okolie je vždy prvoradý výsledok. Len málokoho bude zaujímať všetko to, čím ste si museli prejsť. Dôležité však je, aby ste si cestu pamätali vy. Cesta zo zeme ku hviezdam nie je jednoduchá. Rovnako strácate i získavate, učíte sa a rastiete. Dôležité je mať pri sebe ľudí, ktorých si vážite a nenecháte ich odísť pre vlastnú hlúposť. Práve ich úsmev a viera vo vás je často tým palivom, ktoré vás ženie vpred. Epicentrum kreativity, akým je platforma ZdolaHore mi dáva možnosť realizovať sa, rozvíjať sa a spoznávať ľudí, ktorým môžem prinášať pridanú hodnotu. Tak, kreatívci spojme sa a ukážme svetu, že cestu ZdolaHore je možné objaviť vo svojom vnútri.

Bc. Kristián Vrábel

Redaktor

Predtým, ako starovekí Egypťania mohli vstúpiť do neba, boli im položené dve otázky. Prvá: Našiel si vo svojom živote radosť? A druhá, rovnako dôležitá: Priniesol tvoj život radosť ostatným? Všetci si myslíme, že prežiť život naplno znamená priniesť sebe samému množstvo nezabudnuteľných zážitkov. Tie však odídu s nami a po nás tu zostane len to, čo druhým zanecháme. Byť kreatívny, tvoriť obsah, ktorý vnútorne napĺňa jeho autora a zároveň istým spôsobom obohacuje jeho recipientov – to je spôsob, ako zanechať po sebe stopu, ktorá nikdy nezmizne.

Mgr. Veronika Škutová

V tíme zastávam pozíciu asistentky. Mám na starosti predovšetkým instagram a administratívu, medzi ktoré patria komunikácia s partnermi, marketing a organizovanie eventov. Som takmer stále pozitívne naladená a som veľmi rada, že som členkou úspešného tímu mladých ľudí, ktorí majú jasný cieľ a urobia všetko preto, aby ho dosiahli.

Jasmína Jakalová

Redaktorka

Som človek, ktorý má rád nové veci, zaujímavé témy zo života aj neživota a najmä ľudí. Svet ma vie toho veľa naučiť a ja sa to snažím posúvať ďalej, ako len môžem.

Náš tím je tvorený aj ďalšími skvelými ľuďmi, ktorí nám pomáhajú v mnohých oblastiach. Sme obklopení tvorivými ľuďmi, vďaka ktorým náš projekt napreduje. Spolu sa učíme, zdokonaľujeme a rastieme.

Ďakujeme za vašu pomoc