pondelok, 27 mája, 2024

Reklama

Základné informácie

Zdolahore.sk ponúka príležitosť pre propagáciu klientov, ktorí majú záujem o zviditeľnenie svojich služieb a produktov. Neváhajte nás kontaktovaťa náš team vám pripraví flexibilnú kampaň (facebook, web, social media) šitú na mieru. Spolu dokážeme najefektívnejšie dosiahnuť vami vytýčené ciele.

 

Bannerová reklama

Ponúkame plne variabilný priestor, ktorý prispôsobíme vašim štandardným aj neštandardným požiadavkám a možnostiam.

 

Informácie ku PR článkom

Prostredníctvom PR článkov, v spolupráci s našimi redaktormi, vám ponúkame jedinečný spôsob ako prirodzenou cestou predstaviť vašu spoločnosť alebo projekt a ponúknuť vaše produkty a služby. Sme plne otvorení aktívnej spolupráci pri vytváraní obsahu PR článkov, klienta neobmedzujeme počtom znakov, obrázkov a videí.  PR článok sa po uverejnení zobrazí na úvodnej a facebook stránke, avšak stratégiu a priebeh kampane je po vzájomnej dohode možné prispôsobiť želaniam klienta.

 

Cieľová skupina

Obsah nášho portálu je vytváraný pre všetkých ľudí, ktorí sa zaujímaju o sebarozvoj, financie, fitness a celkovo livestyle. S týmto záberom vieme reklamu zacieliť efektívne na vaše publikum.

 

Prečo si vybrať nás ?

V priemere náš portál navštívi mesačne cez 30 000 ľudí. Pôsobime na trhu už od roku 2014 a za túto dobu sme si vybudovali solídnu základňu fanúšikov, čo si viete pozrieť či už na našom facebooku alebo instagrame, kde nás sleduje celkovo vyše 35 000 ľudí.

 

Stránka zdolahore.sk patrí do zoskupenia portálov spoločnosti Justpay s.r.o., kde patria aj iné magazíny ako kryptotrejder.sk a generaciarapu.sk. Ak váš produkt, je univerzálny a vhodný pre rôzne cielové skupiny ponukáme reklamu a priestor na všetkých našich portáloch s návštevnosťou od 100 000 – do 150 000 ľudí za mesiac.

 

Chcete u nás publikovať sponzorovaný článok alebo máte zájem o komplexnejšiu marketingovú kampaň ? Neváhajte nás kontaktovať!

 

Náš portál si vyhradzuje právo odmietnuť publikovať alebo reklamovať produkty, ktoré niesu v súlade s našími zasádami.

 

STIAHNUŤ CENNÍK

KONTAKT: info@zdolahore.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.