OFF
ON
Boxed
10 prekvapujúcich faktov o nevere

10 prekvapujúcich faktov o nevere

Nevera je už dlhú dobu stredobodom záujmu vedcov zaoberajúcich sa sexom a vzťahmi. Výsledkom ich skúmania je odhalenie viacerých pozoruhodných faktov bližšie ozrejmujúcich neveru. My ti prinášame výber až desiatich najzaujímavejších z nich.

1. Vedci zistili, že medzi určitými fyzickými danosťami či rysmi a neverou, existuje priama spojitosť. Napríklad, u mužov s väčšími semenníkmi existuje vďaka vyššej produkcii testosterónu i väčšia pravdepodobnosť, že budú neverní. Podľa všetkého to totiž takto zariadila sama príroda, ktorá má záujem, aby sa ďalej rozmnožovali hlavne jedinci s vyššou produkciou testosterónu, ktorá vyvoláva zároveň i nástojčivejšiu túžbu po milovaní.

2. Štúdie ukazujú, že ženy sú najnáchylnejšie podľahnúť nevere približne tesne pred začiatkom novej dekády svojho života.

3. V zásade platí: “Raz neverník, navždy neverník!” Zistilo sa totiž, že v drvivej väčšine prípadov, ak sa dopustila osoba nevery, nezostalo len pri jednom zaváhaní.

4. Snívať o niekom inom je prirodzené. Je dokázané, že približne 80 % žien a až 98 % mužov si predstavuje, aké by to bolo, podviesť aspoň raz svoju polovičku s niekym zo svojho blízkeho okolia.

5. Odhalenie nevery vždy nemá za následok rozvod manželstva alebo rozchod partnerov. Práve naopak. Takéto zistenie vzťah častokrát posilní.

6. Riziko srdcového infarktu je počas sexu veľmi nízke. To je známa vec. Zaujímavé je však zistenie, že tento fakt neplatí pre sex s milencom či milenkou. Naopak, v tomto prípade riziko náhlej srdcovej príhody niekoľkonásobne vzrastá.

7. Vedci zistili, že manželky a partnerky by si mali dávať najväčší pozor na blondínky. Práve s nimi sú muži najčastejšie neverní.

8. Pýtaš sa, kde sa najčastejšie dopúšťame nevery? Odpoveď ťa možno prekvapí. Až 60 % aférok sa odohrá na pracovisku.

9. Čo sa týka letných období, počasia a stupňov Celzia, platí priama úmera. Čím teplejšie, tým “nevernejšie”.

10. A na záver ešte jeden i keď veľmi známy fakt. Kým muži neveru zväčša vôbec citovo neprežívajú a sex s milenkou vnímajú čisto “telesne”, u žien je to presne opačne. Nevera bez emócií a afinity sa tu vyskytuje len zriedka.

Autor

Co-founder projektu zdolahore.sk, freelancer píšuci o všetkom zaujímavom a podnetnom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..