OFF
ON
Boxed
5 najmenej originálnych tetovaní

5 najmenej originálnych tetovaní

Tetovanie je rozhodne veľkým fenoménom tejto doby. Azda každý z nás pozná aspoň pár ľudí, ktorí si už svoje telo dali skrášliť týmto spôsobom. Ono, slovo “skrášliť” nemusí vždy vystihovať daný počin na koži nášho kamaráta alebo známeho. My sa dnes síce nebudeme venovať nepodarkom, ale málo originálnym a v dnešnej dobe už otrepaným tetovaniam, ktoré tiež nemusia byť na našom tele výhrou. Kerka je voľba prakticky na celý život, takže by si si mal veľmi dobre rozmyslieť, čo si na svoje telo dáš.

“Láska môže vydržať do smrti, ale tetovanie ešte o 6 mesiacov dlhšie.”

Tribal

Samozrejme, tak ako aj v iných ďalších prípadoch, môže správne prevedenie tohto tetovania vyzerať dobre. Jedná sa však o asi už najviac otrepané tetovanie, ktoré môžeš v lete na kúpalískách vidieť. Majitelia sa väčšinou pýšia väčším množstvom svalovej (?) hmoty a v šatníku majú výlučne tielka. Percento vlasov na ich hlave je asi také veľké, ako počet Kataláncov, ktorí chcu ostať súčasťou Španielska.

“Ostnatý drôt” okolo ruky

Dobre, síce som ešte nevidel v dnešnej dobe človeka, ktorý by mal do 25 rokov a bol by nositeľom tohto tetovania, ale aj napriek tomu môžme tento “skvost” pozorovať na ľuďoch pomerne často. Väčšinou to sú ženy a ako som napísal vyššie, ich vek sa bude pohybovať okolo 25+. Ak rozmýšľate nad jednoduchým tetovaním, toto rozhodne nie je dobrá cesta, keďže “ostnatý drôt” bol v móde tak pred 15 rokmi, ak vôbec.

Lapač snov

Zabudnúť sme nemohli ani na lapač snov. Síce máme v dnešnej dobe veľa šikovných “tatérov” a v kombinácii s iným tetovaním môže “dream catcher” vyzerať fakt dobre, jedná sa o jedno z najmenej originálnych kúskov. Veď povedzte sami, koľko “PoznášMojeMenoNieMôjPríbeh girls” máte vo svojom okolí a pýšia sa týmto tetovaním, alebo o ňom minimálne uvažujú. Ku tomu ešte nejaký pekný citátik a sme doma, ale to už predbiehame.

Mená, dátumy

Keď sme pri prvom tetovaní hovorili, že sa jedná asi o najviac otrepané, tak sme zrejme celkom nehovorili pravdu. Mená a dátumy narodenia, svadby či iných významných životných udalostí sú asi absolútne najčastejším druhom kerky v našich končinách. Ak máš veľkú rodinu a zapamätať si všetky dátumy, mená a udalosti je fakt problém, tak skús použiť niektorú z mobilných aplikácií respektíve nejaký notes, kde si všetko podstatné môžeš poznačiť. Taktiež aj frajerke, ktorú máš už 6 dní, môžeš svoju nekonečnú lásku dokázať aj inak. Aspoň potom nebudeš musieť rozmýšľať, ako to jej meno vlastne zo svojej kože vyedituješ na niečo iné. Pokiaľ chceš silou mocou tetovanie, týmto smerom sa neuberaj.

Otrepané citáty a trápne nápisy

Veď to poznáte. Karma je zdarma. Infinity. Nikdy sa nevzdávaj. Believe. Be Strong. Závidíš, ale tvrdú prácu nevidíš. Keep calm and be happy. Memories never die. Never stop dreaming. Kamoškyyyyy navždyyyy. Mohli by sme pokračovať ešte veľmi dlho. Ku tomuto máme len jednu vec – citáty si nestačí vytetovať alebo zdieľať na facebooku, treba sa podľa nich aj riadiť.

 

1 comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..