OFF
ON
Boxed
Americký prezident v koži britskej kráľovnej: Vtipná koláž baví internet

Americký prezident v koži britskej kráľovnej: Vtipná koláž baví internet

To, že Donald Trump sa pravidelne stáva terčom posmeškov, satiry i (ne)vkusných fórov, je už úplne normálne. Alžbeta II. ako panovníčka Veľkej Británie si už taktiež neraz vyslúžila vtipné označenia, prípadne sa stala predlohou pre rôzne paródie.

Hlavnú rolu si v tejto fotomontáži zahral práve 45. americký prezident Donald Trump, ktorý sa v množstve záberov ocitol v koži britskej panovníčky Alžbety II. Facebooková stránka TrumpQueen zverejnila niekoľko unikátnych záberov, ktoré musíte vidieť.

Samozrejme, cieľom nebolo uraziť oboch protagonistov, ale iba si trocha „vkusne“ vystreliť z osoby Donalda Trumpa. Treba však uznať, že autentickosť samotných záberov je niekedy až obdivuhodná a neraz sa zdá, že Trump i kráľovná Alžbeta II. sú ako by jedno telo a jedna duša.

Zdroj: Facebook/TrumpQueen

Autor

d.ruscak@gmail.com'
Chuť neustále na sebe pracovať a posúvať sa vpred. Jeho motto je inými slovami mottom portálu ↓ZdolaHore↑. Písanie o všetkom, čo stojí za zmienku, zaujímavosti, šport, cestovanie, politika alebo kvalitná reklama... Obľubuje šport, cestovanie a takisto rád načrie do histórie. Cudzia mu však nie je ani oblasť technológií a podnikania. Ku všetkému pristupuje zodpovedne a s pokorou. Práve disciplína je preňho slobodou!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..