OFF
ON
Boxed
Cesta je cieľ !

Cesta je cieľ !

Poviem Vám príbeh, ktorý sa mi stal ráno: Vstal som o 5-tej ráno, čo je celkom netradičné u mňa, lebo až tak skoro ráno nezvyknem vstávať. Ale mal som zvláštny sen, tak som si ho išiel hneď vyhľadať, čo to znamenalo.
 
Hneď potom mal niečo koplo, že mám som veľmi-veľmi dávno nevidel východ slnka.Tak som ráno o pol 6-tej sadol do auta a šiel na najbližší a zároveň najvyšší výhľad, ktorý poznám.
 
Všetko by bolo v pohode. Až na to, bolo veľa mrakov, ale to som si na začiatku nevšimol. A tak som si sedel na zemi a čakal dokedy slnko víde. 
 
Zaspatý ale veľmi dobre naladený som celý vzrušený čakal, že ho uvidím ale tie mraky tomu trošku bránili. Tak som si sedel asi hodinu a celý čas som mal dobrú náladu, tešil som sa ?
 
Ale keď slnko konečne vykuklo, už malo poriadnu silu a nedalo sa doň pozerať. A tak som na začiatku ostal smutný, že som čakal na niečo a z ďaleka to nebolo také aké som čakal. 
Úplne som ostal tak, že: Sedím si tu hodinu a nič z toho :/ …a potom…
 
A potom som sa začal smiať ? Na sebe ? Aké je to smiešne, že celý čas čakania som bol šťastný (cesta), ale v okamihu keď som slniečko zbadal (cieľ), tak proste šťastie opadlo, lebo to nebolo také aké som si predstavoval ?
 
Úplny brutal ! Preto môj odkaz z tohto textu je úplne jasný: Užívajte si cestu, lebo čo ak cieľ nebudete taký ideálny ako si myslíte, že bude ? 
 
Predstavte si, že roky sa ženiete za niečim a na konci zistíte, že to vôbec nieje také „WOW“ ako ste si mysleli.
 
Užívajte si cestu- tá je podstatne dlhšia (hodina čakania na východ slnka) ako „5 minút slávy“ (samotný východ, ktorý fakt trval asi 5 minút). To je celé ?
PS. Ak sa Vám článok páčil, budem rád ak sa oň podelíte na sociálnych sieťach…možno niesom jediný, komu by dnes bodol taký „AHA moment“ ? Ďakujem krásne a užívajte si každý moment naplno ?

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..