OFF
ON
Boxed
Chcete pracovať ako posledný otrok v Amazone? Ja vám ponúkam biznis, ktorý vám pokrúti hlavičky!

Chcete pracovať ako posledný otrok v Amazone? Ja vám ponúkam biznis, ktorý vám pokrúti hlavičky!

Amazon otvára na Slovensku novú pobočku a hľadá zamestnancov, ktorí budú drieť ako otroci za smiešnych 500€. Amazon je nadnárodná spoločnosť. To samo o sebe vypovedá o tom, že na svojich zamestnancov je viac ako náročná. Pracujú veľa a to nie len čo sa času týka. Fyzická vyťaženosť v skladoch Amazonu je neuveriteľne veľká.

Amazon je obrovská spoločnosť, jej obrat sa počíta v miliardách eur. Každý deň si z neho objednajú tovar milióny ľudí a pred sviatkami toto množstvo niekoľkonásobne stúpa. Aby zvládli tento nápor pred sviatkami, prijímajú nových pracovníkov. A aby boli zamestnanci dobre motivovaní, tak im ponúkajú jednorazový vianočný bonus vo výške približne 400€. Ale túto odmenu získajú iba v prípade, že odpracujú všetky zmeny a ponúkané nadčasy, čo znamená, že nesmú zájsť ani k lekárovi.

Pri dochádzke to však nekončí. Práca je náročná nie len fyzicky, ale aj psychicky. Všade sú kamery, čo by nebol až taký problém. Dnes je to už pomaly bežná prax. No napríklad pri sebe nesmiete mať vlastne nič, okrem čistej vody v priehľadnej fľaške. Ak by ste si chceli dať kávu, musíte ísť do závodnej jedálne, ale tam smiete iba v určitú dobu. A ak ste nový a potrebujete ísť na toaletu, musíte tak urobiť so sprievodom. A ak ste náhodou fajčiar, tak o Amazone ani neuvažujte, zapálite si až doma.

V Amazone všetko začína vykladaním kontajnerov plných tovaru a umiestnením na regáli, potom nasleduje kompletizácia objednávok, balenie a odoslanie na nakladacej rampe, odkiaľ tovar putuje do celého sveta. V jednej hale sa dá len ťažko dovidieť z jedného konca na druhý. Jediné čo uvidíte, je veľké množstvo pásov a pri nich stojacích ľudí. Všade vládne monotónnosť a časom aj letargia, zamestnanci si totiž nesmú pustiť ani rádio. Zmena trvá presne desať hodín a desať sekúnd. Je vysoko neprípustné, aby zamestnanci boli na pauze dlhšie, alebo aby sa nepridŕžali zábradlia ak idú po schodoch. V prípade porušenia, zamestnanec dostane podmienku a ak sa to zopakuje, bude vyhodený.

Ďalšia vec je, že ak pracujete v takejto firme, môžete si byť istý, že váš súkromný život prestane existovať. Nebudete mať naňho čas a ani silu. Stanete sa otrokom, ktorý za 500€ pracuje pre nadnárodnú spoločnosť a domov sa chodí len vyspať a najesť, aby mohol ďalej pracovať. A aby vás Amazon ešte viac vyžmýkal, pokiaľ ste v tom najlepšom veku, ponúkne vám rôzne výhody, aby ste ostali čo najdlhšie činný v práci.

Chcete takto pracovať ako otroci? Lebo ja by som nechcel. Nech vám ani nenapadne zamestnať sa v Amazone, ak môžete robiť to, čo robím ja, a ja nie som otrok. Som Peter Dubaj a som obchodníkom na eBay. Predávam približne tridsať vychytaných produktov s vysokou maržou. Žijem luxusný život a užívam si peniaze. Nechcem aby ste boli otrokmi, a preto vám ponúkam jedinečný kurz EBAYEXPERT, ktorý nájdete na stránke www.ebayexpert.sk. V tomto kurze vás naučím, ako nebyť otrokmi, ako si vytvoriť pasívny príjem a ako začať žiť a užívať si život. Môžete ma kontaktovať aj cez Faebook: https://www.facebook.com/ebayexpert.sk/?fref=ts  alebo cez Instagram: https://www.instagram.com/kingdubaj/.

Ak by ste mali nejaké otázky ohľadom Ebay, neváhajte a kontaktujte ma na mojom osobnom profile: Peter Dubaj – a s radosťou vám poradím.

tomuver

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..