OFF
ON
Boxed
Čo najviac letelo v roku 2016? Prinášame 5 top trendov!

Čo najviac letelo v roku 2016? Prinášame 5 top trendov!

Rok 2016 vniesol do streetwearu mnoho zmien, ktoré uvítali nie len sekáče, ale napríklad aj autopotreby. Ako to? To sa dozvieš v nasledujúcim článku, ktorý zhrňuje 5 najvýznamnejších trendov uplynulého roka!

High fashion značky s teniskami nekončia!

Rok 2015 priniesol množstvo tenisiek v ponuke luxusných značiek, lenže v roku 2016 prišiel útlm. Tomu ale urobila koniec nová kolekcia tenisiek od Gucci, takže sa zrejme tento rok ešte máme na čo tešiť, čím nemyslíme tenisky s červeno-zeleným pruhom v Zare!

431917_a38g0_9064_005_100_0000_light-ace-embroidered-low-top-sneaker

Z merchu sa stáva horúci tovar

Pokiaľ sa necítiš ako Pablo alebo si práve nefrčíš na Purpose Tour, začínaš byť vymierajúci druh. Aspoň sa ale držia pri živote tvoje úspory, pretože za cenu jednej Gildan mikiny s Kanyeho potlačou by sa najedlo menšie africké mesto.

12960101_164003600661565_273426725_n

Generácia NoMáDov

NMDéčka boli síce predstavené už v decembri 2015, ale masívny boom prišiel až tento rok. Pre niekoho je to ikonická silueta, pre iného teniska pre masy. Rozhodne sa jej ale nedá uprieť pohodlie, ktoré sa ešte znásobilo príchodom druhej generácie, ktorá prináša o 20 % viacej Boostu! Nájdeš ich napríklad na Footshope.

0s9a8557_rectangle

Oranžová vesta je tiež cesta

Toto nie je motto úradu práce, ale zrejme nový módny trend. Oranžová totiž dobýva svet, čo potvrdzuje napríklad tohtoročné kolabo Supreme a The North Face. Oranžová vesta stojí tak dve eurá, takže ešte zostane na Gucci sneakers. A to sa vyplatí.

mtqyotmxmtazndqxnzu3odk3

Iron Maiden sú super handry

Fakt, moja obľúbená značka. Čože, oni ako okrem výroby oblečenia aj spievajú? Wow. Áno, rok 2016 sa niesol v znamení tričiek kultových hudobných skupín, takže second handy zarábajú skoro ako sám Pablo. Možno sa začnú tie skupiny v roku 2017 okrem nosenia aj počúvať.

justinbieber-ironmaiden-shirt

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..