OFF
ON
Boxed
Djokovič v Bratislave ako hosť na svadbe trénera Vajdu

Djokovič v Bratislave ako hosť na svadbe trénera Vajdu

Tenisová jednotka – Srb Novak Djokovič uplynulý víkend navštívil Slovensko. A nie, nešlo o tenisový zápas. Novak prišiel spoločne s manželkou Jelenou ako tajný hosť na svadbu dcéry svojho trénera Mariána Vajdu.

V sobotu bol v rodine trénera roka na okruhu ATP Mariána Vajdu skvelý deň. Vydával totiž svoju dcéru Nikolu. V Dóme svätého Martina v Bratislave povedala áno slovenskému daviscupovému reprezentantovi Jozefovi Kovalíkovi.

Dobre utajeným hosťom bola práve svetová tenisová jednotka – zverenec Mariána Vajdu – Srb Novak Dojokovič. Tenista svetového formátu pricestoval na Slovensko v sprievode svojej o rok mladšej manželky Jeleny a pogratuloval tak novomanželom Nikole a Jozefovi.

Jozef Kovalík je považovaný za veľkú nadej pre slovenský tenis. S Nikolou Vajdovou sa pozná už dlhší čas. Ich prvá spoločná fotografia sa datuje do obdobia spred jedenástich rokov. Podľa ich slov vtedy ani len netušili, že sa v budúcnosti vezmú. Jozef požiadal Nikolu o ruku v júli roku 2018.

Jozef Kovalík kvôli operácii zápästia vynechal Australian Open aj daviscupový zápas proti Kanade. Tak im spoločne s Nikolou ostalo viac času na prípravu ich veľkého dňa.

Keďže vzťahy Djokoviča a jeho trénera Vajdu nie sú len čisto profesionálne, Novak na obrade Vajdovej dcéry rozhodne nemohol chýbať. Považujú sa už za jednu veľkú rodinu. Aj Marián Vajda s manželkou sa pred štyrmi rokmi zúčastnil svadby tenisovej jednotky, ktorú prezývajú Nole.

Krásna Nikola mala na sebe nádherné svadobné šaty so závojom. Pred katedrálu ich doviezlo historické vozidlo bez strechy.

Oslava mala pokračovať po obrade v historickom kaštieli v Tomášove. Zúčastniť sa jej mali aj mená ako olympijský víťaz zo Soulu Miloslav Mečíř, fedcupový kapitán a Kovalíkov švagor – tréner Matej Lipták a tenista Martin Kližan.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..