OFF
ON
Boxed
Haťov nový počin – “Bang! Bang!” si určite nenechajte újsť.

Haťov nový počin – “Bang! Bang!” si určite nenechajte újsť.

Ak ho ešte nepoznáte a pýtate sa kto to je Haťo ? Dovoľte aby sme vám ho predstavili. Haťo je MC a DJ pochádzajúci z Banskej Bystrice. Svoju kariéru odštartoval v Banskobystrickom štúdiu Wanted v roku 2007 demom „Sme sa nedohodli“. V lete 2010 spolu s parťákom Errorom vypúšťaju demomixtape „Alkoteror“, obsahujúci 13 zvukových stôp. Zverejnenie tohto projektu je odštartovaním ich koncertnej šnúry po strednom Slovensku. Popritom sa venuje tvorbe druhého sólo dema „Pažravec“.
img_74521
Rok 2014 má pre Haťa obrovský význam, pretože mu vtedy vyšiel von prvý oficiálny albumČo na srdci, to na jazyku“ pod krídlami vydavateľstva Tvoja Matka Rekorc. Nahrával sa v trnavskom štúdiu Godzilla Sound a výsledný Mix/Máster má na svedomí Jozef Nováček z Dobrosláv Studio . Nachádza sa na ňom 17 zvukových stôp plných spoluprác, vrátane niekoľkých zahraničných interprétov. Od roku 2014 až po súčastnosť, vystupuje ako predkapela množstvu slovenským a českým menám, s ktorými aj aktuálne spolupracuje na nových projektoch. Medzi daľšie jeho úspechy možno považovať aj vystúpenia pred zahraničnými rapermi ako: Afu-Ra (NY- USA),  DOPE D.O.D (HOL), či M-tri & DJ Leecy T (NY- USA). Momentálne Haťo pracuje na novom albume, ktorého plánované vydanie je niekedy v roku 2017.
Portál zdolahore vám exkluzívne prináša najaktualnejšiu novinku od tohto talentovaného rapera “Bang! Bang!”
Facebook Haťo 
Youtube kanál TU

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..