OFF
ON
Boxed
IMT SMILE & KALI #1 v kategórii trendy

IMT SMILE & KALI #1 v kategórii trendy

Netradičná spolupráca IMT Smile a rapera Kaliho vyústila do skvelej pohodovej skladby Poď so mnou, ktorá je dnes číslom jedna v kategórii TRENDY na YouTube a my tejto spolupráci dávame palec hore! 🙂

Chlapci z IMT Smile tento rok rozhodne nelenili a posielajú nám ďalšiu skladbu z pripravovaného albumu Budeme to stále my, na ktorú si prizvali aj Kaliho. Album by mal vyjsť už tento týždeň a tak sa rozhodne máme na čo tešiť. Ku singlu pripojili aj vydarený videoklip, v ktorom nám ponúkajú exkluzívny náhľad do svojho nahrávacieho štúdia na Kolibe.

 

Pilotným singlom z pripravovaného albumu Budeme to stále my, ktorú IMT Smile predčasom vypustil sa stal skutočný hit. V slovenských rádiách je najhranejšou skladbou už trinásty týždeň po sebe a na YouTube presiahol hranicu dvoch miliónov pozretí. Vydarená spolupráca s Kalim naozaj zafungovala a potvrdila kvalitu prichádzajúceho albumu.

 

O text piesne Poď so mnou sa postaral Vlado Krausz a samozrejme Kali. O hudbu zase Ivan Tásler. Okrem hlasu Ivana Táslera a Kaliho môžeme počuť aj Ronie. Ronie vlastným menom Veronika Adamčíková naspievala vokály. Samozrejme sa na zvuku podieľal aj Kaliho dlhoročný spolupracovník Peter Pann.

Ivan Tásler: “Naša spolupráca s Kalim vznikla úplne spontánne. Keď som zložil hudbu k pesničke Poď so mnou, hneď som tam počul Kaliho. Tak som mu zavolal a povedal mu svoju predstavu. Keďže sa mu môj nápad páčil, zavolal som ho k nám do štúdia. Potom už to išlo rýchlo.”

Klip režíroval talentovaný Laco Rychtárik, ktorý s IMT Smile nespolupracoval prvýkrát. Release albumu je naplánovaný na 26.október, takže ostáva naozaj už len pár dní. Na albume bude 10 piesní a aj ďalšie zaujímavé spolupráce napríklad aj s českou kapelou Chinaski.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..