OFF
ON
Boxed
Instagramom sa šíri nový trend: Fotky s nahými pozadiami

Instagramom sa šíri nový trend: Fotky s nahými pozadiami

Selfie mánia je už zrejme za nami a na instagrame sa zo zámoria šíri nový trend. Užívatelia najtrendy sociálnej siete súčasnosti – Instagramu – vymenili fotky prednou kamerou, či fotky o zrkadlo novým spôsobom fotenia. Na fotkách totiž nevidíme ich tváre, ale zadočky. Tento trend naberá na obrátkach a pomaly ale isto sa dostáva aj ku nám.

Je rok 2018 a v online svete sa nám črtá nový trend. Fotenie nahých zadočkov. A nielen hocijaké. Začalo to vtipnou foto mladého manželského páru, kde ukázali svetu svoje nahé zadnice. Ani len nemohli tušiť, čo tým spôsobia. Z ich fotky sa za krátky čas stala mánia.

Čím originálnejšia fotografia je, tým väčší úspech zažne. Fotky sú robené na naozaj netradičných miestach – v prírode, uprostred veľkomesta, na pláži, či v telefónnej búdke. Typické selfies z dovoleniek sú OUT. I fotky zvané footie, teda vaše nohy s krásnou scenériou v pozadí, zrejme zapadnú prachom.

Máte odvahu vyskúšať tento nový trendy spôsob fotenia? Vyšpúľte váš sexi zadoček na tom správnom mieste, na fotoaparáte stlačte spúšť a zdieľajte na Vašom insta profile. Nezabudnite pripojiť hashtag #cheeky a #cheekyexploits. Neviete ako na to? Inšpirujte sa našou fotogalériou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..