OFF
ON
Boxed
Jeseň 2019: dlhoočakávaný súboj Vémola vs. Végh

Jeseň 2019: dlhoočakávaný súboj Vémola vs. Végh

Niečo o čom sa hovorilo vo svete MMA už roky, je teraz realitou. Tento týždeň bol oficiálne potvrdený a naplánovaný súboj, ktorí mnohí nazývajú súbojom storočia – Vémola verzus Végh. Súboj sa uskutoční na Oktagon MMA 15 dňa 9.11.2019. 

Uplynulý týždeň organizácia MMA zverejnila to, o čom sa špekulovalo už dlho. Súboj Vémola vs. Végh bude. A bude túto jeseň! Dvaja najlepší zápasníci Československa sa stretnú v oktagone. Zápas Karlosa “Terminátora” Vémolu (26-5), ktorý má za sebou ako prvý Čech aj zápasy v UFC, a ktorý vyhral z posledných 18 zápasov 17 a Atillu “Pumukli” Végha (32-8), šampióna americkej organizácie Bellator, sa uskutoční 9.11. 2019.

O tomto zápase sa hovorilo už dlho, zápasu však stáli v ceste prekážky. Terminátor zápasil v konkurenčnej českej organizácii XFN a Pumukli v Oktagon MMA. V súčasnosti však obaja zápasia v Oktagon MMA, aj keď Vémola mal v pláne zápasiť aj v ruskej RCC. Kvôli zraneniu zápas proti Zagozinovi však tesne predtým zrušil.

 

Súboj, ktorý viaceré média označujú za “Súboj storočia”

Nepochybne tomu tak bude. Obaja sú skúsenými zápasníkmi a sú na vrchole svojich síl. Karlos “Terminátor” Vémola je neprehliadnuteľný všade tam, kde sa objaví, a posledných 10 zápasov zvíťazil. Náš Atilla “Pumukli” Végh nepatrí medzi tak kontroverzných ľudí, netreba však zabúdať, že je šampiónom Bellator a v klietke skutočne nebezpečný.

Uvedomuje si to aj Vémola, ktorý sa o očakávanom zápase s Véghom pre Oktagon vyjadril: „Naše životní cesta se vyvíjela podobně a na jejím konci bude jenom jeden vítěz. Pro mě je to nejen souboj století, ale životní zápas, do kterého dám všechno. Protože být králem obou zemí pro mě znamená vše.”

Aj Attila Végh si uvedomuje kvality súpera: „Karel je pre mňa človek, ktorý spopularizoval MMA na česko-slovenskej scéne. Silný a tvrdý bojovník, ku ktorému mám rešpekt. Samozrejme, vyhrám ja, bude to potvrdenie všetkého, čo som v kariére dosiahol. Je to najväčšia udalosť, aká tu bola“.

Karlos „Terminátor“ Vémola nedávno poskytol vyjadrenie k zápasu s Attilom Véghom aj Honzovi Novotnému na turnaji Oktagon MMA v Košiciach. V tom čase však ešte nevedel, že pre zranenie bude musieť zrušiť zápas s Rusom Ragozinom.

 

Borci uverejnili dlhoočakávanú udalosť aj na sociálnych sieťach:

Kto sa stane víťazom duelu sa rozhodne už túto jeseň dňa 9.11. 2019 v pražskej O2 Aréne.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..