OFF
ON
Boxed
Jeseň je tu a rovnako aj potreba výmeny tenisiek!

Jeseň je tu a rovnako aj potreba výmeny tenisiek!

Leto strieda jeseň a každý sneakerhead by mal taktiež vystriedať svoju obuv pre chladnejšie vonkajšie podmienky. Či už si počkáte na najnovšie kúsky, alebo len proste hľadáte niečo nové, z možností, ktoré sme pre vás pripravili si určite vyberiete.

Nike SBF 6 Canvas

Keď Kanye West prišiel so svojou „Yeezy Season“, ktorá bola plná army vzorov a neoddeliteľnej camo farby, HMko bolo zrazu nedostatkové s jednoduchými predĺženými tričkami a army boots získali na ešte väčšej popularite. Tento trend sa u nás stále drží a preto Nike aj túto sezónu stavilo na model SBF 6  Canvas, ktorý je popravde na jeseň a zimu naozaj jeden z najlepších.

nike1

nike2

nike3

Timberlands

Boots, ktoré tu boli od čias Biggieho, stále pretrvávajú a podľa nás budú zdobiť svet ešte niekoľko ďalších desaťročí. Timberlandy sú na jeseň a zimu ako stvorené a ich konkurencia voči Nike SBF 6 je na mieste.

tim2

tim3

tim1

Vans Sk8 hi MTE

Pri Vans MTE platí nielen, že pomer cena-kvalita je úplne v poriadku, no taktiež aj, že ich kúpou naozaj nič neoľutujete. A pokiaľ ste fanúšik Vansiek a nechcete sa ich vzdať ani v zime, je nad čím rozmýšľať.

vans1

vans2

vans3

Converse Chuck Taylor

Aj keď boli tenisky Converse obúvané ako basketbalové plátené tenisky, táto značka nezaspala na vavrínoch a prednedávnom priniesla nové  Converse Chuck Taylor II. Nepremokavý a zateplený model a na výber hneď niekoľko rôznych colorways, my vám ukážeme aspoň kolekciu na ktorej sa podieľal Keith Ape.

ape11

ape22

ape33

Air Jordan Retro

Každý Jordanhead bude súhlasiť, že vytiahnuť nový pár Jordanov je vždy potrebné. Tenisky ktoré sú z 90% inšpirované niečím čo spôsobilo radosť v živote Michaela Jordana. Tým, že Jordany sú vo všeobecnosti vyššie a teda aj vhodnejšie do chladnejšieho počasia je ich ďalšie plus. Pokiaľ vás už tie vaše doma na poličke nebavia, nový pár zaručene nájdete v našom výbere.

jordan1

jordan22

jordan3

Autor

Co-founder projektu zdolahore.sk, freelancer píšuci o všetkom zaujímavom a podnetnom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..