OFF
ON
Boxed
KlaudiSS vedela, že to “stále” dá

KlaudiSS vedela, že to “stále” dá

Mladá KlaudiSS pripravila pre nás novú vychytávku, ktorá nesie názov “Stále”. Skladba sa nahrávala v Leon Art Štúdiu v Bardejove ale aj vo Wanted Štúdiu V Banskej Bystrici. Na featuringu sa objavil Rusto, s ktorým už jedna skladba je vonku, ale staršia. O produkciu sa tentokrát postaral talentovaný CreativeBeatz, ktorý sa postaral aj o zvuk celej skladby. O lyrics video sa postaral mladý chalan z Popradu Laith Mohamed Ashawish. “S Rustom sme plánovali druhú vec už cez leto ale nejak to nevyšlo, tak sa to nahralo až neskôr“. Téma bola vybraná ešte pred letom a išlo o spontánny výber s jednoduchšou témou.

14384189_662198227270742_1631486140_n

“Obidvom nám téma sadla no ja som sa v nej zamerala na viac vecí Napr. Na rodinu, dnešnú dobu, hudbu či na seba. Prezradím že, táto skladba je predposledná skladba pred mojim EP-ečkom, ktoré výjde niekedy na jar ale presný dátum si ešte chvílu nechám pre seba.Prezradila KlaudiSS

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..