OFF
ON
Boxed
Kvôli videoklipu sa nechal niekoľko krát zraziť autom

Kvôli videoklipu sa nechal niekoľko krát zraziť autom

Mladý chalan z Nitry vystupujúci pod pseudonymom GUZMO pred nedávnom vydal novinku s názvom SEBAREFLEXIA ktorou ako on sám povedal robí hrubú čiaru za svojou minulou tvorbou.

17409931_388102861547025_2016057289_n

O hudobnú produkciu sa postaral INFINIT a o mix/master TNT STUDIO. Zaujímavý videoklip si zobral na starosť Daniel Andel , hotelové priestory poskytol Hotel MIKADO a ruku k dielu pridala aj Záchranná Zdravotná Služba Nitra ktorá si strihla pár scén nad krvavým rapperom, ktorý sa vo videoklipe nechal zraziť autom a následne si to odtrpel mokrý na zemi pri mínusových teplotách.

Sebareflexia poukazuje na sebauvedomenie mladého človeka ktorý ako každý iný robí chyby, takisto znázorňuje, že jedna chvíľa môže všetko zmeniť. Každý je zodpovedný len sám za seba a svoj hrob si kopeš sám.

Vyjadrenie autora: 

“Touto skladbou by som veľmi rád spravil hrubú čiaru za svojou minulou tvorbou, dali sme si oveľa viac námahy, investovali sme ovela viac času a kreativity ako predtým, myslím že výsledok stojí za to. Už len samotné natáčanie videoklipu bolo zaujímavé a pozostávalo z 5tich natáčaní. A to : 1.ateliér – klasické rapovačky ,2.príroda – takisto rapovačky a ilustračné zábery, 3. hotel – úvod do príbehu 4. zrazenie auta , pri tomto natáčaní som sa trošku zahral na kaskadéra. Takou záujímavosťou je že som sa asi 10x nechal reálne zraziť autom , plus som si to 2 a pol hodiny odtrpel celý mokrý na zemi v mínusových teplotách, heh ale výsledok stojí za to len škoda že už je to druhý mesiac čo mám zdravotné problémy práve po tomto natáčaní. 5. pole – záver . SEBAREFLEXIA má poukázať na sebauvedomenie . Každý robíme chyby, niekto väčšie – niekto menšie. Záverom klipu som chcel poukázať na to ‘že si každý kopeme svoj vlastný hrob’ ak robíme niečo vedome zlé tak skôr či neskôr tak aj dopadneme + som tým chcel znázorniť že zakopávam svoju minulosť , čo bolo – bolo to už nezmeníme”

https://www.instagram.com/dodo.guzmo/
https://www.facebook.com/Guzmo.SK

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..