OFF
ON
Boxed
Michal Kopecký učí chlapov, ako byť schopnejšími (a prinášať ženám lepšie zážitky)

Michal Kopecký učí chlapov, ako byť schopnejšími (a prinášať ženám lepšie zážitky)

Pre niekoho možno nezvyčajné povolanie, pre Michala bežná záležitosť. Balenie dievčat, a pomáhanie chalanom v nájdeni či už tej pravej alebo jednorázovej známosti ? Presne tomu sa Michal venuje. No nebudeme predbiehať, nech sa páči rozhovor s Mišom Kopeckým – autorom webu akozbaliť.sk a mnoho ďalších projektov.

Tak na úvod, skús sa Mišo naším čitateľom predstaviť.

Som zakladateľom najpopulárnejšieho slovenského (a českého) blogu o balení a vzťahoch akozbalit.sk, kde pomáham chlapom so ženami. Môj blog doteraz navštívilo cez 1,7 milióna ľudí a cez 1000 chlapov prešlo mojimi platenými kurzami, vďaka čomu sa z nich stali schopnejší chlapi.

Okrem toho som založil aj skupinu Učíme sa podnikať, ktorá združuje cez 10.000 podnikateľov a vytvára pre nich podporné prostredie, kde si zdieľame medzi sebou know-how, podporujeme sa a pomáhame si.

Zároveň chodím prednášať na rôzne marketingové akcie, milujem pomáhať druhým a objavovať v nich to najlepšie a pod hlavičkou Underground Marketingu vyvíjame spolu s mojimi parťákmi softwary, ktoré zjednodušujú podnikateľom získavanie klientov cez internet.

Uff, čo? 🙂

Ako to celé začalo, ako vznikol web akozbaliť.sk ?

Chcete krátky alebo dlhý príbeh? 🙂 Skúsim to čo možno najviac skrátiť… Kedysi som bol nesebavedomý, nekomunikatívny a utiahnutý chalan, ktorý bol len večným kamarátom žien. Prestalo ma to baviť a začal som skúšať rôzne prístupy. Zistil som, čo mi funguje a čo nie a začal som robiť viac toho, čo mi fungovalo. Išiel som čisto metódou pokusu a omylu.

Časom som zistil, že podobných chlapov, ako som bol ja, je obrovské množstvo a tiež by v tomto potrebovali pomôcť. Zároveň, ako som sa bavil s mojimi kamarátkami, tak mi neustále hovorili, že je dnes žalostný počet schopných chlapov.

Dopyt tu teda bol a ponuka bola hrozná, tak som začiatkom roka 2012 založil blog s tým, že budem písať nejaké články, budem pomáhať ostatným chalanom a časom vydám knihu, ktorá pôjde ako “teplé rožky”. Kniha doteraz neexistuje, ale vzniklo z toho niečo úplne iné… oveľa väčšie.

image


Čo by si poradil mladým neskúseným chalanom, ako na ženy
?

Chalanom by som v prvom rade poradil, nech sa prestanú sústrediť na ženy a začnú sa sústrediť na seba! To je ten základný kameň úrazu, prečo je veľa chlapov nespokojných a sú sami a poriadne ženu ani nemali.

Verím, že keď budú chlapi pracovať na sebe, svojom sebavedomí, príťažlivosti, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky.

Takže prestať sa snažiť baliť ženy, ale makať na sebe a ženy dať bokom. Vtedy prídu…


Existuje podľa teba medzi chalanom a babou kamarátstvo ? Nevnímáš to tak, že vždy jedna strana chce viac ?

Veľmi ťažká otázka. Ženám toto funguje viac ako nám chlapom. Ony dokážu byť s nami len kamarátky. Častokrát však keby žena chce, tak my ten problém nemáme. Povedzme si narovinu:)

Ako to vyzerá v tvojom súkromnom živote ? Opíš svoj bežný deň.

Každý môj deň je niečím iný (čo má aj svoje pre aj proti). Ráno o šiestej vypijem liter vody, spravím si svoje ranné rutiny, trochu meditácie, afirmácie, strečing, kliky a drepy a ide sa do sprchy.

Nasleduje vzdelávanie sa a zosumarizovanie, čo chcem ten deň spraviť. Doobeda na tom pracujem a potom idem za ženou na motorest pešo okolo priehrady nad dedinou na obed. Poobede ešte porobím zvyšok, čo som si naplánoval, naplánujem ďalší deň a podvečer si (ako reset) zahrám nejakú hru.

Neskôr idem za ženou opäť na motorest na večeru, zahráme si spolu karty alebo pozrieme telku (oddych a reset). Toto je samozrejme štandardný deň, keď som doma.

Počuli sme, že máš manželku. Ako sa na to pozerá ona ?

Áno, to mám. Asi ako jediný na Slovensku, ktorý pomáha chlapom so ženami mám skutočne aj nejakú ženu a “nebalím” ich neustále dokolečka.

Keby nebola v pohode s tým, čo robím, tak by so mnou nebola. Páči sa jej, že pomáham ako chlapom, tak aj ženám s ich vzťahmi a že robím niečo zmysluplné. O blogu vedela od jeho založenia, v tej dobe sme sa spoznali.


Čo rád robíš vo voľnom čase ?

Dobrá otázka 🙂 Som typ človeka, ktorý si život rád užíva a nejde sa moc pretrhnúť. Mám také svoje tempo. Milujem prechádzky po prírode, chatovanie s priateľmi, vzdelávanie sa, stretávanie sa s podobne naladenými ľuďmi a vymýšľanie neustále nových vecí okolo mojich projektov. Žijem tým každý deň.


Čítaš knihy ? Ak áno, ktoré ťa inšpirovali ?

Kedysi som čítal viac kníh, keď som so vzdelávaním sa ešte len začínal. Vtedy to boli klasiky ako Bohatý otec, Chudobný otec od Kiyosakiho, Tomanove knihy, Carnegie – Ako si robiť priateľov a pôsobiť na ľudí. A tá posledná mi dala najviac zo všetkých kníh, ktoré som kedy čítal. Pre mňa je toto moja biblia.

Momentálne skôr sledujem blogy, online kurzy a chodím na živé semináre.

Čo by si poradil mladým ľudom, ktorí ešte nevedia, kadiaľ sa uberať ?

Mladým by som poradil začať čím skôr uvažovať nad tým, čo ich skutočne baví robiť a čomu by sa chceli venovať. A je úplne jedno, čo študujú alebo kde momentálne pracujú. To nie je podstatné, s tým sa dá zo dňa na deň seknúť (tak ako ja som sa vykašľal na školu v 3. semestri a začal som podnikať).

Choďte za niekým, kto už je tam, kde chcete byť vy a učte sa od neho. Naberajte hlavne skúsenosti a rozmýšľajte, ako môžete pomôcť vyriešiť problémy druhých ludí tým, čo vás baví robiť. Hlavne ale ZAČNITE, iba to sa ráta. Pokiaľ to zostane len vo vašej hlave, tak sa nič nestane. Nebuďte prílišní perfekcionisti, proste to dajte von a upravujte za behu.

Na záver, vieme že organizuješ program kamarát taký rád, ako prebieha tento program ?

To je len jeden z mojich prémiových programov, ktoré chlapom pomáhajú stať sa schopnejšími chlapmi a byť tak príťažlivejšími pre ženy. Moje programy sú vo forme online kurzov v platenej členskej zóne, kde si chlapi po zakúpení prístupu môžu pozerať detailnejšie videá a ďalšie materiály. Ku každému kurzu organizujem zároveň aj živé semináre, aby chlapi išli ešte viac do praxe, spoznali sme sa trochu a odniesli si toho viac.

Každý jeden z kurzov je špecializovaný na konkrétnu oblasť, ktorú chlapi najčastejšie riešia a postupne ich krok za krokom prevádzam od úplných základov a začiatkov až po rande, bozk, sex či vzťah.

Na blogu akozbalit.sk či na youtube kanáli nájdu množstvo obsahu zdarma už teraz, ktorý im môže veľmi pomôcť. A keď sa rozhodnú ísť ďalej, makať na sebe ešte viac a myslia to naozaj vážne, tak vstúpia do mojich kurzov a stávajú sa z nich schopnejší chlapi, s ktorými majú ženy lepšie zážitky. Takže je to win-win pre obe strany:)

image

Ďakujeme za rozhovor a prajeme veľa úspechov v tom čo robíš a celkovo v živote 🙂

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..