OFF
ON
Boxed
Mladá slovenská nádej hlási prestup do tímu Manchester United

Mladá slovenská nádej hlási prestup do tímu Manchester United

Zdá sa, že nad odchádzajúcou generáciou futbalistov, ktorá sa postarala o fantastický postup na majstrovstvá sveta v Južnej Afrike v roku 2010 a o nemenej dôležitý postup na tohtoročné majstrovstvá Európy vo Francúzsku, nemusíme smútiť a strachovať sa o ich nástupcov. Vo viacerých mladých hráčoch nám totiž možno rastú budúce reprezentačné opory. Jedným z nich je určite i mladučký (dnes už bývalý) hráč Tatrana Prešov, Alex Fojtíček.

Včera neskoro večer nás totiž potešila naozaj skvelá správa o tom, že slovenský futbalový mládežnícky reprezentant do 17 rokov Alex Fojtíček prestúpil z Tatrana Prešov do slávneho anglického tímu Manchester United a stal sa tak vôbec prvým Slovákom, ktorý bude obliekať dres červených diablov.

Alexov agent Svetozár Pavlovič v tlačovej správe k tomuto úžasnému prestupu uviedol: “V prvom rade by som chcel v mene PAVLOVIC SPORTS zablahoželať Alexovi. Myslím si, že možnosť napredovania hráča či už po výkonnostnej alebo osobnostnej stránke bude pre Alexa na najbližšie obdobie vynikajúco zabezpečená. Dennodenný špecializovaný tréningový proces ako aj zdieľanie spoločných priestorov klubu s profesionálmi ako je Zlatan Ibrahimovič, David De Gea, Wayne Rooney alebo tréner José Mourinho budú obrovským prínosom pre Alexovu športovú kariéru. Alex bude pôsobiť v tíme do 18 rokov.” Nezostáva nám nič iné, ako súhlasiť s jeho slovami a popriať Alexovi veľa šťastia na ceste z dola hore 😉

Zdroj: sport.sme.sk

Autor

Co-founder projektu zdolahore.sk, freelancer píšuci o všetkom zaujímavom a podnetnom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..