OFF
ON
Boxed
Nádejný raper DIBO z Martina a jeho track Vieš kto som?!

Nádejný raper DIBO z Martina a jeho track Vieš kto som?!

Ako to už u nás býva zvykom, opäť ti prinášame novinku zo slovenskej rapovej scény. Tentokrát ti chceme predstaviť mladý talent z Martina – rapera Tomáša Dibáka a.k.a DIBO.

Aj napriek tomu, že ide o začínajúceho rapera, rozhodne má našliapnuté na sľubnú kariéru. Hudbe sa síce venuje už dlhšie, no doposiaľ nemal odvahu sa prezentovať aj pred širšou verejnosťou. Sám si samozrejme plne uvedomuje, že je iba na začiatku svojej ťažkej a dlhej cesty, avšak verí, že úspech sa predsa len dostaví. A aj to, že základom preto, aby dosiahol svoj cieľ je poctivá práca a tréning. Keďže už začal šliapať  “po pomyselných schodoch” rád by šiel zdolaHore. Teraz konečne nastal ten správny čas a my sme radi, že ti môžeme priniesť jeden z jeho prvých songov s príhodným názvom Vieš kto som?, ktorý vydal už aj spolu s videoklipom. O jeho produkciu sa postaral KEPLER.
.

2

Ako nám sám DIBO o sebe prezradil: “Teraz nastal čas kedy to pľujem všetko na mikrofón, preto svoje pocity a myšlienky zapisujem na Iphone, otváram svoj svet a vás vítam v ňom, tak podporte a sledujte moju tvorbu. Dúfam, že sa bude páčiť.”
DIBO má veľa ambicióznych plánov do budúcna. Napríklad sa už čoskoro môžeš tešiť na jeho spoluprácu s ďalším slovenským raperom Erorom. Okrem videoklipu Vieš kto som? si nižšie môžeš vypočuť aj jeho ďalší track MAMA, ktorý je akýmsi osobným vyznaním pre jeho ťažko chorú mamu a ktorý ťa po vypočutí určite chytí za srdce. Čo na neho hovoríš ty?
.

 

Autor

info3@zdolahore.sk'
Som kreatívna freelancerka s mnohými podnetnými nápadmi, som svieži vánok našej redakcie, som plná entuziazmu a nadšenia z tohto posr*** sveta :D. Som jednou zo spoluzakladateľov najlepšieho lifestyle webmagazínu ever. Píšem o všetkom aktuálnom najmä o nových trendoch, móde, úspešných ľuďoch, zaujímavých a podnetných umelcoch, o inšpirácií navôkol nás, o tej najpopulárnejšej hudbe a o všetkých super skvelých raperoch na slovenskej (a nie len) rapovej scéne. Checkuj tiež fb stránku Toto je móda a daj like. dik

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..