OFF
ON
Boxed
Naháňačka na luxusných tátošoch stála život 57-ročného vodiča, ktorý viezol svoju rodinu[VIDEO]

Naháňačka na luxusných tátošoch stála život 57-ročného vodiča, ktorý viezol svoju rodinu[VIDEO]

Dnešný deň sa zapíše do čiernych kroník slovenských ciest. Dnes na obed v okrese Dolný Kubín v smere na Oravský Podzámok  vyhasol život 57-ročného vodiča. Nezodpovedná jazda poliakov na luxusných automobiloch skončila tragédiou, ktorú si odniesol nevinný. Pri predbiehacom manévri na mieste, kde je to zakázané, vo vysokej rýchlosti sa vodič Mercedesu stihol zaradiť. Vodič Ferrari pribrzdil, na čo do neho zo zadu vrazil automobil značky Porsche, ktorý sa následne zrazil s oproti idúcim automobilom značky Škoda Fabia. Toto video by malo všetkým vodičom slúžiť ako výstraha.

Ako uviedol žilinský policajný hovorca Radko Moravčík, k nešťastiu došlo dnes pred 12.hodinou na ceste I/59 v katastri mesta Dolný Kubín.  „Na základe doteraz vykonaného šetrenia bolo zistené, že 27-ročný vodič (občan Poľskej republiky) viedol v smere od Dolného Kubína na Oravský Podzámok, okres Dolný Kubín osobné motorové vozidlo Ferrari. Za ním viedol 42-ročný vodič (občan Poľskej republiky) osobné motorové vozidlo Porsche Cayenne. Obe vozidlá začali predchádzať pred nimi idúcu kolónu vozidiel v mieste, kde je to vodorovným dopravným značením zakázané. Následne vodič Porsche s vozidlom narazil do pred ním idúceho vozidla Ferrari, ktoré pribrzdilo a po náraze sa vrátilo do svojho jazdného pruhu. Vodič vozidla Porsche sa už nestačil zaradiť do svojho jazdného pruhu a došlo k čelnej zrážke s oproti idúcim osobným motorovým vozidlom Škoda Fabia, ktoré viedol 57-ročný vodič (z okresu Dolný Kubín) v smere od Oravského Podzámku.“ 

Vodič Škody Fabia pri nehode utrpel zranenia nezlučiteľné so životom, ktorým pri prevoze do nemocnice bohužiaľ  podľahol. 50-ročná spolujazdkyňa utrpela ťažšie zranenia a ďalší člen posádky predbežne ľahšie zranenia.

Hmotná škoda bola predbežne vyčíslená na 35 500€. Vodičovi luxusného Porsche obmedzili osobnú slobodu a predviedli ho na útvar Policajného zboru.

V súvislosti s touto tragickou dopravnou nehodou prebiehajú v súčasnosti rozsiahle úkony a opatrenia v zmysle Trestného poriadku. Polícia bude nekompromisná a využije všetky zákonné možnosti na objasnenie tejto tragédie.“ poznamenal Moravčík.

Prípad je čerstvý, pracujeme na ňom a budeme neskôr informovať o podrobnostiach“ priblížila polícia.

 

Zdroj: FB: Polícia Slovenskej republiky, pravda.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..