OFF
ON
Boxed
Nemáš darčeky? Pár tipov na poslednú chvíľu!

Nemáš darčeky? Pár tipov na poslednú chvíľu!

V posledných dňoch asi pociťuješ veľkú nenávisť k tomu decku, čo ti v škôlke prezradilo, že Ježiško nie je. Asi by sa ti totiž dosť uľavilo, keby sa na neho v tomto vianočnom období dalo spoľahnúť. Lenže je to celé na tebe, takže prinášame aspoň 5 tipov, čo splašiť na poslednú chvíľu!

Timberlandy

Pokiaľ sa s rodičmi nevídaš úplne často a nevieš, či je teraz tvoj otec drevorubač, policajt alebo vykonáva súdom nariadené verejne prospešné práce , zvoľ Timberlandy, pretože s tými sa trafíš vždy!

timberland-6-in-premium-boot-grey

Slúchadlá

Tento vynález ocení každý, väčšina preto, že môže počúvať svoju obľúbenú hudbu v podstate kdekoľvek, zvyšku ide o to, aby vyzerali, že niečo počúvajú a nemuseli sa s nikým baviť. Univerzálny darček!

urbanears-plattan-adv-flint-blue

Superstary

Mamine alebo priateľke môžeš zabaliť kultové Superstary, ktoré ich vďaka svojej pevnej špičke ochránia proti tým týpkom s dlhým kabátom, ktorý je jedinou vrstvou šatstva, ktorú na sebe majú.

147071

Batoh

Aby mali tvoji blízky budúci rok v čom ťahať tvoje vianočné darčeky, musíš im tento rok nadeliť poriadnu bagáž! Napríklad štýlový kúsok od Herschel.

herschel-supply-co-little-america-backpack-forest-night-offset-stripe-veggie-tan-leather

Tričko

Keď si fakt bez nápadu, tak obyčajné tričko sa hodí vždy. S podrážkovým tričkom od Nike si naviac obdarovaný šťastlivec bude dávať pozor, kam stúpa, pretože psi sa dnes venčia všade možne.

nike-art-1-tee-black

Nezabudni, že pokiaľ zvolíš ako spôsob doručenia UPS, tak Footshop stíha doručenie do Štedrého dňa, keď objednáš do 20.12., takže ešte nie je všetko stratené!

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..