OFF
ON
Boxed
NOVÁ KNIHA “AKO JU ZÍSKAŤ”

NOVÁ KNIHA “AKO JU ZÍSKAŤ”

Po prvotine s názvom PRÍŤAŽLIVOSŤ, ktorá sa stala bestsellerom, prichádza Michal Kopecký s druhou knihou, od ktorej sa očakáva, že predčí svojho predchodcu. A podľa tých, ktorí ju už v predstihu čítali, sa mu to aj podarilo.

Michal pomáha chlapom, aby boli schopnejšími, príťažlivejší a prinášali tak ženám lepšie zážitky. Verí, že keď budú chlapi makať na sebe, na svojom sebavedomí, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, nasilu baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky a finty „baličov”.

17521567_10208719747525180_1540300191_o

Kvôli tomu napísal svoju prvú knihu Príťažlivosť, v ktorej chlapom odhalil, ako môžu byť pre ženy príťažliví tým, akí sú, bez miliónov na účte, bavoráka v garáži, tehličiek na bruchu či výzoru Taliana. Nečudo, že sa kniha po vyše týždni stala bestsellerom v najväčšom internetovom kníhkupectve Martinus a dodnes je predaných vyše 3500 výtlačkov.

Teraz Michal prichádza s novou knihou AKO JU ZÍSKAŤ, ktorá je voľným pokračovaním. Poňal ju ako praktický návod ako stretnúť, spoznať a získať ženu svojich snov. Aby nebol len ďalší teoretik, celé to postavil na svojom vlastnom príbehu, ako sa mu (aj napriek nepriazni) podarilo získať jeho manželku.

MK Ako ju získať

Na webe akojuziskat.sk momentálne prebieha aj súťaž o 5 výtlačkov knihy aj s Michalovím osobným venovaním. Kniha bude oficiálne v predaji už 23.5.

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..