OFF
ON
Boxed
Nová kolekcia Agent Provocateur ťa dostane!

Nová kolekcia Agent Provocateur ťa dostane!

Britská značka spodnej bielizne Agent Provocateur je zárukou kvality a nekonvenčnosti. Niet sa ani čomu diviť, keďže jej zakladateľom je syn jednej z najznámejších svetových módnych návrhárok Vivienne Westwood.

Joseph Corré založil spoločnosť spolu so svojou vtedajšou manželkou Serenou Rees už v roku 1994 a prvý obchod otvorili v štvrti Soho v Londýne. Odvtedy táto značka získala popularitu a zaslúžené renomé, predovšetkým vďaka výstrednosti, ktorú sa Corré pokúšal zdôrazniť v každej kolekcii. Po tom, čo sa Corré so svojou manželkou rozviedol, spoločnosť predali, avšak to jej v žiadnom prípade neubralo na jedinečnosti. 

Tohtoročná kolekcia jar/leto 2016 pod názvom Soiree nesie výrazné prvky dekadencie a až mystického tajomna. Je inšpirovaná slávou starých hollywoodskych varieté šou a glamourom. Odvážila by si sa obliecť si podobné kúsky?

Zdroj: nowfashion.com  

Autor

info3@zdolahore.sk'
Som kreatívna freelancerka s mnohými podnetnými nápadmi, som svieži vánok našej redakcie, som plná entuziazmu a nadšenia z tohto posr*** sveta :D. Som jednou zo spoluzakladateľov najlepšieho lifestyle webmagazínu ever. Píšem o všetkom aktuálnom najmä o nových trendoch, móde, úspešných ľuďoch, zaujímavých a podnetných umelcoch, o inšpirácií navôkol nás, o tej najpopulárnejšej hudbe a o všetkých super skvelých raperoch na slovenskej (a nie len) rapovej scéne. Checkuj tiež fb stránku Toto je móda a daj like. dik

1 comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..