OFF
ON
Boxed
Nové Yeezy plnia sny!

Nové Yeezy plnia sny!

A nielen tie tvoje. Footshop, ktorý má Yeezy ako jediný obchod v Čechách a na Slovensku, sa tentokrát rozhodol pre novú formu predaja.  Prostredníctvom dobročinného projektu môžeš získať šancu na kúpu tenisiek, na ktoré vždy čakáš s prilepenými očami na monitore a oslintanou klávesnicou. Stačí, keď si kúpiš za necelé štyri eurá lístok do rafflu. A pokiaľ chceš zvýšiť svoje šance, alebo spríjemniť Vianoce handicapovanej Boženke, ktorej je zbierka určená, môžeš si ich kúpiť, koľko len chceš.

tumblr_oi4afgvmhn1t1chuio5_1280

Nech už nakoniec Yeezy vyhráš, alebo nie, budeš mať z investície svojich pár eur omnoho väčšiu radosť, než keby si ich hodil/a do burgru, piatkovej noci alebo sobotného vyprošťováku. Na Vianoce sa totiž plnia sny a minimálne jeden pomôžeš splniť určite! Pokiaľ sa na teba naviac usmeje šťastie (ktoré je teraz vďaka množstvu párov usmievavé dosť), môžeš si ešte k tomu splniť aj ten svoj.

K tomu všetkému bude prebiehať aj klasický instore raffle, tentokrát ale aj v čerstvo otvorenej predajni v Bratislave. Počty párov ale nebudú nekonečné, takže odporúčame každú chvíľu sledovať Yeezy microsite, kde sa včas dozvieš všetky podrobnosti!

VIAC INFO O UDALOSTI KTORÁ SA BUDE KONAŤ UŽ TÚTO SOBOTU V BRATISLAVE NÁJDETE – TU

15443047_358185814539224_1804471359439528904_o

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..