OFF
ON
Boxed
Pil C a Paulie Garand dali vonku sexi-úchylný videoklip k tracku Labyrint!

Pil C a Paulie Garand dali vonku sexi-úchylný videoklip k tracku Labyrint!

“… Alkohol, neóny, svetlá blik, belosi hovoria prestaň piť, každá hoe vreští “Pil C” neziap bitch, toľko fans že berem lexaurin …”

Len nedávno sme písali o novom tracku Labyrint TU, na ktorom si s českým raperom Paulieom Garandom strihol featuring čoraz populárnejší raper Pil C, ktorého ti už snáď nemusíme predstavovať.

pilc2

Táto pieseň pochádza z úspešného albumu Paulieho Garanda – Boomerang, ktorý vyšiel ešte minulého roku. O hudbu sa postaral nemenej známy Kenny Rough. Chlapci sa poponáhľali a vonku je už aj korenistý, trochu “úchylný” videoklip. To uvidíš aj sám, pretože atmosféra, ktorú vytvorili sa dá nazvať až “pekelne horúcou”. Tento nezvyčajný klip vznikol pod taktovkou Mystika produkt. Máš sa teda na čo tešiť, veď kombinácia kvalitného rapu a nahých žien je rozhodne zárukou úspechu!

Autor

info3@zdolahore.sk'
Som kreatívna freelancerka s mnohými podnetnými nápadmi, som svieži vánok našej redakcie, som plná entuziazmu a nadšenia z tohto posr*** sveta :D. Som jednou zo spoluzakladateľov najlepšieho lifestyle webmagazínu ever. Píšem o všetkom aktuálnom najmä o nových trendoch, móde, úspešných ľuďoch, zaujímavých a podnetných umelcoch, o inšpirácií navôkol nás, o tej najpopulárnejšej hudbe a o všetkých super skvelých raperoch na slovenskej (a nie len) rapovej scéne. Checkuj tiež fb stránku Toto je móda a daj like. dik

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..