OFF
ON
Boxed
Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýtená, ale predsa sa nájde pár “nováčikov”, ktorí trčia z davu nádejných raperov. Pil C, označovaný nie len ako najlepší nováčik, ale aj ako špička súčasneho rapu na SK/CZ scéne.

pilC

Pil C, vlastným menom Lukáš Kajanovič. Pochádza z Partizánskeho a v súčastnosti sa chystá vydať debutový album. Špecifický účes, špecifické vystupovanie, špecifický hlas no proste celý imidž robí tohto hudobníka výnimočným. A záujem o neho zdá sa bude veľký, už teraz je na svete pár sólových singlov, ktoré doslova opantali rapovú mládež. Lost, Pompeje, Faded, Peroxid a ďalšie tracky sa tešia popularite. Facebookova fanpage narástla na 21 tisíc a na Instagrame už je 14 tisíc sledujúcich. Pil C sa objavil na feate s Delikom (Faded) a Supom (November). Na albume hosťoval aj Otisovi, a to v pesničke Ja vs. celý svet, ktorú si za mesiac na YouTube pozrelo 750 000 ľudí. Len pred nedávnom vyšiel unikátny track – 2 v 1 – Epos, ktorý Lukášovi produkovala legenda – DJ Wich.

pilc3

Ohlasy na tohto interpréta sú rôzne, nájdete jeho beznádejných podporovateľov, ale aj “haterov”, ktorých je teda menej. Nech už máte na tohto hudobníka akýkoľvek názor, je to jasný príklad ako ísť ZdolaHore, ak má človek cieľ, a ide si za ním. Nám už neostáva nič iné len držať palce a tešiť sa debutový album ! Na záver pribalíme spomínaný track Ja vs. celý svet.

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

11 comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..