OFF
ON
Boxed
Pôjde víťazka šou Československo má talent Gyöngyi Bodišová ZdolaHore?

Pôjde víťazka šou Československo má talent Gyöngyi Bodišová ZdolaHore?

Šou Česko Slovensko má talent konečne pozná svojho víťaza. Stala sa ňou len 22-ročná Gyöngyi Bodišová! Napriek tomu, že vo finále ani v semifinále nepredviedla najlepšie výkony, diváci ju svojimi hlasmi posunuli až na piedestál. Aj samotní porotcovia mali iné tipy na víťazov a všetci ostali prekvapení aj z toho, kto sa vlastne prebojoval do prvej trojky. Na treťom mieste skončil Juraj Hnilica, na druhom mieste živé sochy vystupujúce pod názvom Big Names. 

Víťazka vyhrala 100 000 eur. V tomto prípade asi skôr vyhral neľahký osud nad talentom, no zase ten jej rozhodne nemožno uprieť. Takisto ju nemôžeme predčasne odsúdiť. Snáď sa tejto šance ujme, svoj talent aj naozaj využije a čaká ju svetlá budúcnosť. A aj keby nie, tak jej nemáme čo závidieť. Veď si konečne možno bude môcť usporiadať svoj život a užiť svoju výhru. Držíme palce Gyöngyi, obklop sa šikovnými ľuďmi a choď ZdolaHore!

Zdroj: instagram.com

 

Autor

info3@zdolahore.sk'
Som kreatívna freelancerka s mnohými podnetnými nápadmi, som svieži vánok našej redakcie, som plná entuziazmu a nadšenia z tohto posr*** sveta :D. Som jednou zo spoluzakladateľov najlepšieho lifestyle webmagazínu ever. Píšem o všetkom aktuálnom najmä o nových trendoch, móde, úspešných ľuďoch, zaujímavých a podnetných umelcoch, o inšpirácií navôkol nás, o tej najpopulárnejšej hudbe a o všetkých super skvelých raperoch na slovenskej (a nie len) rapovej scéne. Checkuj tiež fb stránku Toto je móda a daj like. dik

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..