OFF
ON
Boxed
Rihanna bude mať vlastnú odrodu marihuany nazývanú MaRihanna!

Rihanna bude mať vlastnú odrodu marihuany nazývanú MaRihanna!

Nie je žiadnym tajomstvom, že táto barbadoská kráska inklinuje minimálne k ľahkým drogám. Novinkou však je, že Riri chce rozšíriť okruh svojich mnohých podnikateľských aktivít, a to pomerne netradičným spôsobom. Údajne sa rozhodla investovať (asi po vzore Snoop Dogg-a alebo Wiz Khalif-u) do vlastnej odrody konope nazvanej príhodne – MaRihanna. V rámci tejto odrody by malo byť k dispozícii viac druhov, ako Karibean Kush, Haitian Haze, či Jamaican High Grade.

Bohužiaľ, aj keď si verným Rihanniným fanúšikom, túto rastlinu si od nej najskôr samozrejme nebudeš môcť kúpiť. Predávať sa bude iba v marihuana „friendly“ štátoch, predovšetkým v Colorade, Aljaške, Oregone a vo Washingtone.


 

 

„MaRihanna by Rihanna je naozaj prvou mainstreamovou značkou konope na svete a som hrdá na to, že budem akýmsi priekopníkom,” povedala samotná Riri.

Zdroj: dazeddigital.com

Autor

info3@zdolahore.sk'
Som kreatívna freelancerka s mnohými podnetnými nápadmi, som svieži vánok našej redakcie, som plná entuziazmu a nadšenia z tohto posr*** sveta :D. Som jednou zo spoluzakladateľov najlepšieho lifestyle webmagazínu ever. Píšem o všetkom aktuálnom najmä o nových trendoch, móde, úspešných ľuďoch, zaujímavých a podnetných umelcoch, o inšpirácií navôkol nás, o tej najpopulárnejšej hudbe a o všetkých super skvelých raperoch na slovenskej (a nie len) rapovej scéne. Checkuj tiež fb stránku Toto je móda a daj like. dik

1 comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..