OFF
ON
Boxed
Po Saganovi mení klub aj ďalšia hviezda. Bora zlákala aj jeho!

Po Saganovi mení klub aj ďalšia hviezda. Bora zlákala aj jeho!

Ďalšou posilou cyklistickej stajne Bora-Hansgrohe, ktorá sa už od budúcej sezóny posunie do elitnej WorldTour, bude poľský vrchár a kamarát nášho Peťa Sagana – Rafal Majka. S nemeckým tímom podpísal bronzový olympijský medailista z Ria zmluvu na dva roky.

image

Doteraz Majka pôsobil ako profesionálny jazdec stajne Tinkoff, ktorej dres oblieka od roku 2011. Od tej doby dvakrát získal dres pre najlepšieho vrchára na Tour de France, kde vybojoval aj tri etapové prvenstvá. Aj tieto informácie určite hovoria o jeho skvelej dlhoročnej forme a výbornej pripravenosti. Možno práve tieto predispozície zaujali Boru a Majka bude určite skvelou posilou do tímu

Majka nasleduje svojho súčasného tímového kolegu slováka Petra Sagana. Úradujúci majster sveta podpísal pred mesiacom s Borou trojročnú zmluvu s ročným platom 6 miliónov eur a mal by byť najlepšie plateným cyklistom sveta. My len veríme, že obom jazdcom sa v novom drese bude dariť a prajeme veľa štastia.

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..