OFF
ON
Boxed
Slovan si v dramatickom závere vezie z Trnavy aspoň bod!

Slovan si v dramatickom závere vezie z Trnavy aspoň bod!

V derby medzi domácou FC Spartak Trnava a hosťujúcim celkom ŠK Slovan Bratislava sa diváci ako už býva zvykom, mali načo pozerať. Žiaľ nehovoríme o góloch, no skôr o zahodených šanciach či nepremenených priležistostiach.


Od úvodu oba celky vstúpili do zápasu bojovne, čo sa hneď odrazilo na počte žltých kariet. Už v prvom polčase bol hlavný arbiter nútený vytiahnuť žltú kartu za nedovolený zákrok, či už na jednej alebo druhej strane. Domácim teda s počtom žltých kariet rovnajucim sa číslu dva, stále lichotila štatistika hostí, ktorí hneď v prvej polovici zápasu nazbierali necelý pol tucet a teda päť žltých kariet. To sa určite nepozdávalo ani trénerovi hosťujúceho celku, Ivanovi Vukomaničovi. Stav stretnutia sa ale v prvej polovici zápasu od úvodného hvizdu nemenil a tak si diváci nezakričali ani raz.

image

Druhá polovica zápasu sa niesla v o čosi lahšom tempe, čo sa odzrkadlilo aj na počte striel na bránu. Bojovnosť oboch celkov taktiež poklesla, pretože ďalšia žltá karta pre hráča, ktorý bol už v prvom polčase potrestaný, by znamenala koniec v zápase. Netrvalo však dlho a diváci predsa len videli po nepeknom faule útočníka domáceho celku Tambeho aj červenú kartu. Päť minút pred koncom stretnutia teda opustil hraciu plochu a tak sa domáci ešte do posledných chvíľ bránili. Slovanu sa už skórovať nepodarilo a tak sa teda veľké derby skončilo nie príliš lichotivým a pre diváka atraktívnym skóre 0:0.

Zápas sledovalo 7637 divákov

Autor článku: Marek Korba

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..