OFF
ON
Boxed
Sobota v znamení teniskového šialenstva – NMD a Kendrick!

Sobota v znamení teniskového šialenstva – NMD a Kendrick!

Pokiaľ miluješ tenisky, radšej si túto sobotu nasaď zvieraciu kazajku, priviaž si k nohe najväčší kameň v okolí a skoč do rieky. Inak by si totiž mohol dostať infarkt vyvolaný tým, že v sobotu je na programe dňa release hneď dvoch modelov, a nie hocijakých. Prvým z nich je OG colorway modelu adidas NMD.

kov_4459

kov_4527

S tou sme mali prvýkrát tú česť už v decembri roku 2015, vtedy ale nová silueta, ktorá kombinovala čierny primeknitový zvršok a modročervené panely pre optimálnu fixáciu chodidla, neoslovila masové publikum. To sa ale zmenilo minulý rok, keď sa stal model NMD hviezdou teniskovej scény. Dnes už sa limitované edície NMDéček neohrejú na pulte väčšinou ani pár minút. A sobotný release rozhodne nebude výnimkou. Dobré na tom ale je, že ten pult, na ktorom sa neohrejú, je možno bližšie, než si myslíš. Jeden je totiž v Bratislave na Čulenovej 9, kde nedávno došlo k otváraniu novej predajne Footshopu! Stačí, keď tam nabehneš na otváračku, ktorá je o jedenástej a spoľahneš sa na svoje teniskové šťastie. Podobné to bude aj s teniskami od Reeboku, ktorých design si vzal na starosť rapper Kendrick Lamar.

kendrick-lamar-reebok-club-c-release-date-03

Ten dal siluete Club C čiernobiely look, ktorý symbolizuje rasovú symbiózu, o ktorú by spoločnosť mala usilovať. A je vidieť, že táto kombinácia teniskám svedčí! Okrem čiernej a bielej ale môžeš na modeli Club C v Kendrickovom podaní vidieť ešte červenú. Ta odkazuje k moci a vášni, dvom fenoménom, ktoré sa v súvislosti s rasizmom často skloňujú. A v neposlednom rade si môžeš všimnúť ešte zvýraznených písmen O a K, ktoré odkazujú ku Kendrickovému bývalému pseudonymu K. Dot. Pokiaľ veríš na zúbkovú vílu, skús si tentokrát dať pod vankúš tenisky a dúfať, že víla má rôznorodý sortiment a výmenou za starý pár ti dá dosť šťastia na to, aby si mohol získať nový!

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..