OFF
ON
Boxed
Speváčka Ofelija! Melanchólia plná života

Speváčka Ofelija! Melanchólia plná života

Meno Liepa Maknavičiūtė, alebo ako znie umelecká prezývka speváčky, Ofelija, zrejme mnohým milovníkom hudby nič nehovorí. Mladá litovská kráska zavítala na Slovensko po prvý raz, no svoj pobyt využila naplno. Pri svojej prvej návšteve totiž v spolupráci so slovenským producentom Philom Phaulerom vytvorila aj nový song s názvom „Wicked Games“.

Ofelija nie je len speváčkou. V rodnej krajine je známa aj ako modelka, klaviristka, skladateľka či stremerka prostredníctvom aplikácie Bigo Live. Sama o sebe tvrdí, že hoci je jej hudobná tvorba melancholická, ona sama sa vníma ako šťastný človek.

Liepa Maknavičiūtė – Ofelija

„Mojou najobľúbenejšou kapelou je Nirvana, speváčkou Lana del Rey. Piesne tvorím sama, väčšinou sú naozaj smutné a melancholické, ale inak som šťastný človek, rada sa stretávam s novými ľuďmi a cestujem po svete,“ uviedla mladá Litovčanka Ofelija, ktorá na Slovensko prišla pracovať na svojom novom albume.

Nový song s názvom „Wicked Games“, resp. Zlé hry je v skutku melancholickým dielom, plným smútku a sklamania, no po vypočutí vo vás zanechá zvláštnu emóciu a sklamanie to rozhodne nie je. Zároveň hudobný podklad a text vyvoláva pocit úniku z agónie. O silný zážitok sa postará i videoklip, ktorého režisérom bol Adrián Kútny a o kameru sa postarali Tomáš a Denis Mavrov. Vo videoklipe bolo cieľom ukázať i krásne miesta v našom hlavnom meste.

Foto: Facebook

Autor

d.ruscak@gmail.com'
Chuť neustále na sebe pracovať a posúvať sa vpred. Jeho motto je inými slovami mottom portálu ↓ZdolaHore↑. Písanie o všetkom, čo stojí za zmienku, zaujímavosti, šport, cestovanie, politika alebo kvalitná reklama... Obľubuje šport, cestovanie a takisto rád načrie do histórie. Cudzia mu však nie je ani oblasť technológií a podnikania. Ku všetkému pristupuje zodpovedne a s pokorou. Práve disciplína je preňho slobodou!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..