OFF
ON
Boxed
Steve Wozniak po prvýkrát plánuje zapojiť Apple do projektu na Blockchaine

Steve Wozniak po prvýkrát plánuje zapojiť Apple do projektu na Blockchaine

Spoluzakladateľ spoločnosti Apple, Steve Wozniak, oznámil, že plánuje zapojiť Apple do blockchain projektu. Vyhlásenie sa uskutočnilo na konferencii ChainXchange 19. augusta a bolo oznámené novinovým serverom NullTX.

Na konferencii ChainXchange, ktorá sa konala v Las Vegas, Steve Wozniak v rozhovore uviedol, že plánuje účasť na start-upoch blockchainu, pričom chváli výhody tejto technológie.

,,Do projektu Blockchain som zapojený prvýkrát. Naša spolpráca však nie je ako nová mena, alebo niečo falošné, aby to prinieslo zvýšenie hodnoty. Je to podiel akcií v spoločnosti. Táto spoločnosť investuje s obrovskými výsledkami v oblasti dobrých investícií do vecí, ako sú napríklad bytové domy v Dubaji. ”

Svoju fascináciu ohľadom blockchain technológie dovysvetlil:

,,Je to tak nezávislé! Je to tak trochu ako keď bol vynájdený internet. Bol som ohromený technológiou, ktorá je za tým. Stretol som sa s ľuďmi pracujúcimi v oblastiach nehnuteľností, aj so systémom Uber. Bolo by perfektné týmto prepojiť všetko, čo máme v našom živote, ale najmä v súvislosti s transakciami.”

Wozniak tiež porovnáva platformu Ethereum (ETH) s App Store v Apple,pretože obe spoločnosti umožňujú tisícom spoločností a jednotlivcom rozvíjať a prevádzkovať svoje vlastné aplikácie: ,,Ethereum poskytuje nástroje pre vlastnú blockchain aplikáciu.”
Na začiatku tejto jari Wozniak nazval blockchain technológiu “bublinou”, hoci je “decentralizovaná a úplne dôveryhodná”.
Napriek svojmu nejednoznačnému postoju k blockchainu, Steve Wozniak obdivuje Bitcoin a tvrdí, že je “jediným digitálnym zlatom”.

Zdroj: 1 a  kryptotrejder.sk

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..