OFF
ON
Boxed
V týchto teniskách vraj skryješ aj marihuanu!

V týchto teniskách vraj skryješ aj marihuanu!

V Amerike sa už schyľuje k oslavám 20. apríla – niečo ako Vianoce pre všetkých “huličov”, skrátka najvýznamnejšiemu dňu takýchto veselých amerických komunít (pozn. 420 – vysvetlenie TU). Značka BAIT a Adidas Skateboarding sa rozhodli poňať tento “významný” deň naozaj netradične.

Vytvorili špeciálnu kolekciu tenisiek, ktoré sú vyrobené okrem iného aj z konope. Ide o tradičný model Stan Smith avšak s menšou obmenou. Tento model nazvali vskutku príhodne – “Happy 420” a ak sa poponáhľaš, môžeš si ho kúpiť už za 120 dolárov. Okrem mnohých nadpisov na prednom jazyku, zadnom štítku, či vnútornej podrážke, ktoré obsahujú referencie na blížiaci sa “sviatok” sú špecifické aj niečím iným. Na vnútornej strane jazyka majú totižto všitú malú tajnú priehradku – vrecko, do ktorého si môžeš schovať drobné, kreditku alebo v štátoch, v ktorých je mariahuana legálna, vraj kľudne aj tú 🙂. Čo na ne hovoríš? Myslíš, žeby sa ti takýto pár zišiel aj na Slovensku?

Zdroj: mashable.com

Autor

info3@zdolahore.sk'
Som kreatívna freelancerka s mnohými podnetnými nápadmi, som svieži vánok našej redakcie, som plná entuziazmu a nadšenia z tohto posr*** sveta :D. Som jednou zo spoluzakladateľov najlepšieho lifestyle webmagazínu ever. Píšem o všetkom aktuálnom najmä o nových trendoch, móde, úspešných ľuďoch, zaujímavých a podnetných umelcoch, o inšpirácií navôkol nás, o tej najpopulárnejšej hudbe a o všetkých super skvelých raperoch na slovenskej (a nie len) rapovej scéne. Checkuj tiež fb stránku Toto je móda a daj like. dik

2 comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..