OFF
ON
Boxed
Vieme, ako si môžeš hraním POKÉMON GO zarobiť

Vieme, ako si môžeš hraním POKÉMON GO zarobiť

Len pred pár dňami zverejnilo singapurské sociálne trhovisko Funzing na svojej facebookovskej stránke unikátnu a nevšednú pracovnú ponuku, ktorá nepochybne zaujme množstvo ľudí.

O fenoméne interaktívnej hry Pokémon Go a šialenstve, ktoré táto aplikácia spustila, sme už niekoľkokrát písali. No to, že veci zájdu až takto ďaleko sme nečakali. Spoločnosť Funzing Singapore totiž vo svojom facebookovom statuse naozaj verejne ponúka prácu a deklaruje, že za ňu aj zaplatí. Neviem ako tebe, ale nám sa zdá predstava o tom, že za hranie Pokémon Go ti bude ešte aj niekto platiť, až rozprávková. Nevýhodou však je, že inzerát bližšie podrobnosti o tom, čo by bolo náplňou práce profesionálneho hráča a ani ponúkaný plat nezverejnil. Otázne je aj to, ako chce spomínaná spoločnosť prácu profesionálnych hráčov speňažiť. Žeby len klasicky prostredníctvom kombinácie platenej reklamy a čítanosti článkov a videní videí? Nevieme.

V zverejnenom inzeráte sa doslova píše: “We’re looking for an enthusiastic Pokemon (c) Master for the FIRST EVER Pokemon Job in the world. If you’re a Pokemon fanatic, and you’re always out on an adventure catching them all, WE WANT YOU! If this describes you or perhaps a friend you know who would be suitable for this job scope, drop us a message! Selected Candidates will get recruited and get PAID to play Pokemon go! ** UPDATE: Thank you for all your messages! Due to so such an overwhelming response we have decided to open up the Pokemon Master Auditions right here: http://sg.funzing.com/funz/6190 on Funzing.com.”

Každopádne, na spomínaný inzerát zatiaľ údajne zareagoval istý barman z Nového Zélandu, ktorý mal dať minulý mesiac v práci výpoveď s tým, že sa chce naplno venovať práve hraniu Pokémon Go. Bláznivé? Asi áno 🙂

Zdroj: www.pc.zoznam.sk

Autor

Co-founder projektu zdolahore.sk, freelancer píšuci o všetkom zaujímavom a podnetnom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..