OFF
ON
Boxed
Xiaomi valcuje trh: úspešné produkty vďaka nízkej cene a vysokej kvalite!

Xiaomi valcuje trh: úspešné produkty vďaka nízkej cene a vysokej kvalite!

Webový portál www.xiaomiphone.sk sa rozhodol preložiť krátke video o spoločnosti Xiaomi! 

Ambíciou firmy Xiaomi je neustále vytvárať úžasné produkty za férové ceny, aby ľuďom na celom svete umožnila užívať si lepší život vďaka inovatívnej technológii. Xiaomi pretvorila vyše 100 odvetví a zmenila spôsob, akým dnes žijú stovky tisíc ľudí.

Xiaomi je internetová spoločnosť so zameraním na smartfóny a hardvér, s prepojením na platformu IoT. Je štvrtá najväčšia spoločnosť so smartfónmi na svete. Jej operačný systém MIUI aktívne používa vyše 190 miliónov ľudí. Takisto spoločnosť vytvorila IoT – najväčšiu zákaznícku platformu na svete, na ktorú je pripojených viac ako 100 miliónov šikovných zariadení.

Skutočným úspechom firmy, a jej nosným príkladom, je čistička vzduchu, ktorú firma predávala za 116€. Jeho výkonnosť však bola porovnateľná, a dokonca lepšia, ako konkurenčné výrobky za cenu 387 – 516€.

Kľúčovým dôvodom úspechu spoločnosti je vytváranie úžasných produktov za férové ceny. Pre všetkých zamestnancov Xiaomi je táto filozofia najdrahšou hodnotou.

Xiaomi úspešne etablovala vlastný jedinečný štýl dizajnu, ktorý sa už stal známym ako MI LOOK. Xiaomi predstavuje novú vlnu čínskych firiem, ktoré značku „Vyrobené v Číne“ postupne menia na „Vyvinuté v Číne“. Firma Zhimi, ktorá je ekosystémová pobočka Xiaomi, získala Zlatú cenu za dizajn.

Zakladateľ a riaditeľ firmy Xiaomi Lei Jun tvrdí, že pri vývoji produktov a všetkých hlavných komponentov, vrátane všetkých častí, ktoré sú pre užívateľa viditeľné, vynakladajú to najvyššie úsilie, aby boli dokonalé a bez závad. Pri vývoji súčiastok, ktoré užívateľ nevidí, vynakladajú presne rovnaké úsilie. Vždy to bolo súčasťou ich základných hodnôt. Nikdy sa to nezmenilo a týmto hodnotám ostávajú verní.

Toto je firma, ktorej naozaj záleží na zákazníkoch. Jej vzťah s užívateľmi ide ďaleko nad rámec jednorazového nákupu.

Vysávanie s vysávačom Mi je maličkosť. Dokonca môžete ovládať aj variť ryžu cez telefón. So spoločnosťou Xiaomi je život skutočnou zábavou.

Čínsky Apple?

Spočiatku bola spoločnosť Xiaomi prirovnávaná ku firme Apple a dokonca jej CEO Lei Jun ku Stevovi Jobsovi. Kritizovali ju za kopírovanie stratégie a prvého modelu smartfónu. Momentálne je Xiaomi jeden z najrýchlejšie napredujúcich startupov a najväčších konkurentov firmy Apple, takže teraz už sú si spoločnosti naozaj podobné.

Na Slovensku vznikol portál o spoločnosti Xiaomi, ktorý sa zameriava na najlepšiu ponuku Xiaomi smartfónov a príslušenstva za najnižšie ceny: http://www.xiaomiphone.sk. Webový portál ponúka zľavové kupóny pre kúpu Xiaomi smartfónov a príslušenstva. Taktiež na webovej stránke je online technická podpora pri nákupe produktov Xiaomi.

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..