OFF
ON
Boxed
Začiatky nádejneho rapera – ErkoNa

Začiatky nádejneho rapera – ErkoNa

Rasťo Lipničan (ErkoN) má len 17 rokov no na svoj vek mu to s rapom ide viac než moc. Tento chalan z Námestova s repom začínal len pred šiestimi mesiacmi. Vtedy mu vyšiel prvý song FAKE. “Písal som už skôr ale toto som sa odvážil dať von. Viem nieje tam super text ani dobrý hlas, frázovanie a ostané ale potreboval som to dať vonku, dajako začať. Na to že to nebolo kvalitné boli super ohlasy, viem že veľa z nich boli fejkové ale motivovalo ma to tvoriť ďalej. Snažil som si zobrať k sebe rady ktoré mi ľudia dávali.”A ták vznikol track YOUNG GENERATION. K tomúto tracku nájdeme aj vizuál. Všetko nahrával viac menej doma no ani to však neubralo na kvalite. “Keď som videl že sa to ľudom aj páči tak som to chcel posunúť na iný level a rozhodol som sa ísť do štúdia.(SubMusicStudio) Dolný kubín. Nahral som tam vec RPWFLOW na ktorú som hrdý aj keď sa to veľa ľuďom nepáči, ale musím uznať bola to moja prvá vec nahratá v štúdiu a trošku som mal trému (takže som to nepodal na 100%).”

14797437_1409491575747464_343401744_n

A teraz sa dostávame k najnovšiemu songu “ženy”, na ktorý  je mladý Rasťo najviac hrdý ! “Vznikol celkom náhodne. Sedel som si za počítačom, len tak som si dával freestyle a napísal prvé 4 riadky, (ako to u mňa býva väčšinov) pokračoval som a napísal celý song. Už bolo treba len nájsť ten správny beat. Nahral som si to najskôr doma či všetko sedí a išiel som do štúdia. Nahral som to, natočil sa na to klip a vyšlo to von. Trvalo to síce dlhšie ako som chcel ale stálo to za to. Som rád že sa to ľuďom páči a som rád za tie pozitívne ohlasy. Ďakujem vám tí ktorí ma podporujete. A pre hejterkov toto je len začiatok ! Čakajte nové veci chystám toho veľa. Majte sa.”

Youtube kanálTU

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..