OFF
ON
Boxed
Životný štýl mladíka zo Slovenska, ktorý si užíva úspech a peniaze

Životný štýl mladíka zo Slovenska, ktorý si užíva úspech a peniaze

Šikovný mladík pochádzajúci z Topoľčian, Peter Dubaj sa živí ako predajca produktov na eBayi s vysokou maržou a práve vďaka tomu si môže dovoliť luxusnú dovolenku každý mesiac. Môže tak navštíviť krajinu, ktorá sa mu páči a vychutnať si jej čaro v tých najluxusnejších hoteloch aké daná krajina ponúka.

14171843_1170667539662174_216126305_n

Nedávno navštívil nádherné a jedinečné Thajsko, konkrétne jedinečný, slnkom zaliaty ostrov Koh Samui. Tento ostrov má obmedzenú hotelovú kapacitu a vďaka tomu je jednou z posledných oáz nedotknutej tropickej prírody v juhovýchodnej Ázii. Vo vnútrozemí má návštevník možnosť zhliadnuť lesmi pokryté vrcholky hôr, pri pobreží zasa nádherné romantické pláže a tropické palmové háje dotvárajúce nádhernú atmosféru ostrova.  Okrem palmového hája sa na ostrove nachádza aj takzvaný opičí háj, a taktiež aj iné prírodné atrakcie, ktoré potešia oko človeka. Napríklad nádherný vodopád Hin Lad, sladkovodné jazero či morský národný park Angthong, ktorý je tvorený 40 ostrovčekmi pokrytými romantickým dažďovým pralesom. Samozrejme, treba si nájsť čas aj na zábavu a na to je ideálna Chaweng Beach, kde sa môžete zabaviť aj osviežiť kúpaním. Obrovským plusom ostrova je všade priezračná voda a pláže s jemnučkým pieskom, taktiež možnosti na zábavu v záhradných reštauráciách a baroch, ktoré sľubujú nezabudnuteľné zážitky. Tento ostrov je ideálnym miestom pre záujemcov o pokojnú ale nie nudnú dovolenku v nerušenom prostredí tropického ostrova pod kokosovými palmami.

14172024_1170667612995500_1017822255_n

A práve na tomto nádhernom ostrove Peter strávil svoju dovolenku. Samozrejme, že nechcel bývať v nejakom lacnom hoteli, preto si vybral hotel Nikki Beach Resort Koh Samui, ktorý patrí medzi najlepšie a najluxusnejšie hotely na ostrove. Ubytoval sa v luxusnej súkromnej vile s rozlohou takmer 300 metrov štvorcových, s dvoma poschodiami, súkromným bazénom a s non-stop službou, ktorá sa starala o to aby mal Peter komfort, aby riešil akékoľvek problémové situácie, ktoré by mohli vzniknúť, taktiež dával pozor v prípade ak by Peter potreboval pomoc.

Cena tejto desaťdňovej dovolenky vrátane ubytovania, stravy presiahla 5000 eur. Teda sa ani náhodou nemôže radiť k lacným dovolenkám, práve naopak. Avšak rozhodne stála zato, pretože okrem výborných zážitkov a odpočinku získal Peter na tejto luxusnej dovolenke aj veľa kontaktov na zaujímavých ľudí, ktoré sa mu môžu do pár mesiacov vyplatiť.

14137875_1170667589662169_644920083_n

Veľa ľudí sa však môže pýtať ako si mladý človek, akým je Peter, môže dovoliť takéto luxusné dovolenky. Ako už bolo naznačené na začiatku, živí sa predajom vychytaných produktov na eBayi, ktoré dôkladne vyhľadáva a zisk na jednom produkte sa vyšplhá až do výšky neuveriteľných  500% po odčítaní nákladov. Momentálne má v predaji viac ako 30 produktov na eBayi a zároveň rozbieha kurzy na www.ebayexpert.sk kde chce naučiť ľudí ako za pár dní môžu začať predávať produkty s vysokou maržou aj ony aby si taktiež mohli dovoliť luxus, ktorý si môže dovoliť Peter Dubaj.

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

1 comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..