OFF
ON
Boxed
5 tipov ako byť atraktívnejší (2.časť)

5 tipov ako byť atraktívnejší (2.časť)

V prvom článku, ako byť atraktívnejší, sme si predstavili 5 skvelých tipov, ako byť ako muž pre ženu atraktívnejší – a to úplne jednoduchými činnosťami. Dnes tu máme pokračovanie v podobe 2.časti a tak si pohodlne sadni do kresla a vychutnaj ďalších 5 tipov, ako byť pre ženu príťažlivejší.

 

  1. Uprav svoj štýl chôdze

Asi sa zhodneme na tom, že pri pokuse o prilákanie partnera je dôvera to najdôležitejšie. Jeden z najjednoduchších spôsobov posúdenia sebadôvery človeka je pohľad na štýl chôdze v podstate hocikde na ulici.

Potenciálni partneri sa v prvom rade pozerajú na to, aké oblečenie máte na sebe. V druhom rade je to už vyššie spomínaná chôdza, ktorá o Vás prezradí oveľa viac, ako si myslíte. Sebavedomí ľudia nekráčajú rýchlo – neponáhľajú sa. Je dôležité, aby ste chodili tak, akoby ste presne vedeli čo robíte. A presne vedeli kam idete.

  1. Online-dating

Netvárte sa, že ste si nikdy nevyskúšali aplikáciu či portál na randenie. V prípade, že ste ho vyskúšali, respektíve si cez neho stále pokúšate nájsť partnera je tento tip pre Vás ako vyšitý. Je veľmi dôležité, ako vyplníte svoj profil, čo má v konečnom dôsledku veľký význam v súvislosti s interakciou s inými používateľmi – potenciálnymi partnerkami.

Chcete dostať o 33% viac ako doteraz? Upravte svoj profil. Použite viac pozitívnych slov. Nikto sa predsa nechce baviť s človekom, ktorý je negatívny. Patrí medzi vaše koníčky čítanie kníh? Napíšte to do profilu. Aj to zvyšuje šancu, že Vás bude druhá strana kontaktovať.

Netlačte však na pílu. Aj keď veľmi chcete pozvať dotyčnú na večeru či drink, radšej s tým počkajte. To je jedna z vecí, ktorá – v prípade, že s ňou vyhŕknete príliš skoro a zatlačíte – zníži mieru odpovedí až o 35%.

Ako problém štatistiky vidia to, že sa jednotliví užívatelia od seba neodlišujú, respektíve boja odlišovať. Vyplnia si profily príliš fádne. Boja sa vyniknúť. Prejavte sa! Napíšte tam o sebe niečo konkrétne. Niečo, čo si myslíte, že Vás od iných ľudí odlišuje. Ak si neviete rady, poproste Vaše blízke okolie o radu. Určite Vám pomôžu.

  1. Vyhnite sa prehnanej sebaistote

Chlapci, ktorí publikovali na sociálnych sieťach, či profiloch zoznamiek selfie bez trička, dostali v konečnom dôsledku menej správ. Prieskum spoločnosti Zoosk preukázal, že verejné fotky chlapa bez trička prídu neatraktívne (teda pokiaľ nechceš zbaliť „instaqueen“ a pretŕčať sa s ňou polonahý 2x denne na instastories).

Samozrejme je super byť fit, mať vypracovanú postavu. Hovorí to o tebe, že netráviš svoj čas denne pri pive, ale makáš na sebe, čo ťa v konečnom dôsledku posúva vpred aj v iných oblastiach. Vypracované telo však vieš predviesť aj iným spôsobom, ako je polonahá foto na zoznamke.

  1. Usmievaj sa. Ale pozor!

Úsmev je úžasná vec. Journal of Nonverbal Behaviour však prieskumom zistil, že muži, ktorým sa úsmev na tvári rozostrel pomalšie, sú u žien atraktívnejší, ako muži usmievajúci sa rýchlejšie. Šokantné?

Usmievať sa pomalšie podľa tejto štúdie pre ženy znamená, že Váš úsmev je dôveryhodnejší, nie je silený a pôsobí oveľa pravdivejšie a skutočnejšie. Nechceš predsa vyzerať, že len hádžeš neúprimné grimasy. Tvoj úsmev by v prvom rade mal prinášať láskavosť.

  1. Stay strong, ale nie až tak…

Americká štúdia CLA zistila (a baby Vám dajú určite za pravdu), že ženám sa páčia proporčne vytrénovaní chlapi. V prieskume obstáli značne lepšie, ako napríklad štíhli chalani  či chalani príliš „nabúchaní“.  Ženy obdivujú svaly na mužoch, avšak tých svalov nesmie byť až príliš.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..