OFF
ON
Boxed
Epická „battle“ v podaní Cardi B a Nicki Minaj

Epická „battle“ v podaní Cardi B a Nicki Minaj

V podaní týchto dvoch dám by bežný fanúšik čakal poriadny rapový battle s mikrofónom v ruke. Nicki Minaj i Cardi B v poslednej dobe patria k tomu lepšiemu, čo rapová scéna ponúka. Útok v podobe hodenej topánky na prestížnej módnej akcii v New Yorku teda rozhodne nikto nečakal. A čo sa teda skutočne počas víkendu odohralo?

Frustrovaná Nicki

Onika Tanya Maraj, pre mnohých známa ako Nicki Minaj, sa stala v poslednej dobe akýmsi symbolom amerického ženského rapu. A nemožno jej tento prívlastok uprieť. Jej tvorba a čísla hovoria za všetko. Nedávno vydala album s názvom Queen, ktorý mal byť akousi prezentáciou jej osobnosti a možno aj ten názov albumu ju mal akoby korunovať za skutočnú kráľovnú rapu.

Predaje však neboli také, ako by sa mohlo zdať. Dôvodom bol možno aj fakt, že vydala album v čase, kedy sa na pulty obchodov dostal aj silný merch spolu s albumom Astroworld od rappera Travisa Scotta. Nicki to znášala trochu ťažšie a pri odovzdávaní cien MTV tak trochu vypenila a od stola, kde sedel Travis, ju museli odsadiť. Miesto jej našli pri stole „novej“ hviezdy Cardi B.

Nečakaná dráma

Rozhodne by sme z toho nerobili tragédiu, no udalosť, ktorá sa odohrala počas párty magazínu Harper´s Bazaar, stojí za zmienku. Išlo o after party po módnej akcii Fashion Week v New Yorku.

Belcalis Marlenis Almanzar teda Cardi B sa zrazu na chodbe pustila do Nicki najskôr slovne a následne to prišlo. Cardi B vyzula jednu zo svojich topánok a hodila ju po Nicki. Hoci netrafila, všetci naokolo okamžite začali rapperky oddeľovať, aby nedošlo k niečomu ešte viac trápnemu.

Jedna pravda

Dlho nikto nechápal, prečo sa tento konflikt vlastne odohral. Americké médiá vytvárali závery jeden po druhom. Všetko mal vysvetliť až status Cardi B na jej Instagrame, ktorý jasne hovoril o tom, že Nicki sa vyjadrila na adresu jej dcéry nie príliš lichotivo. Cardi B poznamenala, že znesie závisť, urážky i lži na jej osobu, ale útok na jej dcéru je už príliš.

View this post on Instagram

PERIOD.

A post shared by Iamcardib (@iamcardib) on

Nicki Minaj žiadne oficiálne stanovisko neposkytla.

Autor

d.ruscak@gmail.com'
Chuť neustále na sebe pracovať a posúvať sa vpred. Jeho motto je inými slovami mottom portálu ↓ZdolaHore↑. Písanie o všetkom, čo stojí za zmienku, zaujímavosti, šport, cestovanie, politika alebo kvalitná reklama... Obľubuje šport, cestovanie a takisto rád načrie do histórie. Cudzia mu však nie je ani oblasť technológií a podnikania. Ku všetkému pristupuje zodpovedne a s pokorou. Práve disciplína je preňho slobodou!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..