OFF
ON
Boxed
6 Tipov na filmy so sexuálnym podtónom(1.časť)

6 Tipov na filmy so sexuálnym podtónom(1.časť)

Internet je plný sexu. Nájdeme tam sexy obrázky, sexy videá a samozrejme, veľa porno videí. Niekedy však človek zatúži pozerať niečo ľahšie, niečo čo má aj dej, ktorého koniec vopred nepoznáme. Niečo čo neobsahuje priamo len sex. 

Našťastie svetová kinematografia nezabudla aj na tento okruh, ešte predtým, ako samotný internet vznikol,  a uzrela svetlo sveta a tak si dnes môžeme pozrieť sexuálne ladené mainstreamové filmy. A nemyslíme tým PornHub. Tu je 6 tipov od nás, ktorými si vyplníte dlhé chladné večery.

  1. Eyes Wide Shut / Široko zatvorené oči

Premiéra: 1999

Účinkujú: Tom Cruise, Nicole Kidman, Sydney Pollack, Todd Field, Marie Richardson

 Popis: Úspešný lekár z New Yorku William začne žiarliť na svoju príťažlivú manželku Alice po tom, ako sa mu zverí, že by kvôli erotickému zážitku s cudzím mužom bola ochotná opustiť celý svoj doterajší život. William sa rozhodne zažiť taktiež niečo vzrušujúce a prenikne na tajné orgie, ktorých účastníci počas nich nosia karnevalové masky benátskeho štýlu. Ako jeho účasť na záhadnom sexuálnom rituáli skončí?

  1. Fifty Shades of Grey / 50 odtieňov sivej

Premiéry: 2015, 2017, 2018

Účinkujú: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Jennifer Ehle, Marcia Gay Harden

Popis: 50 odtieňov sivej neodmysliteľne patrí do tohto zoznamu. Dej mnohým z nás nemusíme približovať, keďže ho dôverne poznáme. Jedná sa o relatívne novú filmovú trilógiu.

  1. Secretary / Sekretárka

Premiéra: 2002

Účinkujú: James Spader, Maggie Gyllenhaal

Popis: Lee sa vracia zo psychiatrickej liečebne, kam ju rodina umiestnila kvôli sklonom k sebaubližovaniu. Po návrate sa Lee zamestná v advokátskej kancelárii Edwarda Greya kde statočne bojuje s množstvom kancelárskych povinností. Po čase si uvedomí, že On je ten najlepší. Grey trestá a Lee blažene trpí. Je tu však aj jej priateľ Peter. Ako dopadne zápletka?

  1. Cruel Intentions / Veľmi nebezpečné známosti

Premiéra: 1999

Účinkujú: Sarah Michelle Gellar, Ryan Phillippe, Reese Witherspoon, Selma Blair

Popis: Nevlastní súrodenci Kathryn a Sebastian pochádzajú z najbohatších rodín žijúcich na Manhattane. Obaja majú na svoj vek odžitého až až. Kathryn však opustí jej priateľ, vymení ju za nevinnú Cecile, čo ju nesmierne raní. Uzavrie s nevlastným bratom dohodu, že v prípade, že Cecile zvedie, pripraví mu noc plnú nadpozemskej rozkoše. Dostatočne sexy?

  1. She´s Gotta Have It / Ona to musí mať

Premiéra: 1986

Účinkujú: Tracy Camilla Johns, Redmond Hicks, John Canada Terrell, Spike Lee, Raye Dowell

Popis: Traja muži sú milencami jednej ženy menom Nola Darling. Nie však postupne, ale naraz. Jedného dňa Nolu napadne pozvať všetkých troch mužov k sebe na večeru. Ako celý príbeh Noly – závislej na sexu dopadne?

 

  1. The Dreamers / Innocents / Rojkovia

Premiéra: 2003

Účinkujú: Michael Pitt, Eva Green, Louis Garrel

Popis: Rojkovia popisuje príbeh milostného trojuholníka zahrňujúceho brata, sestru a amerického študenta v Paríži. Existujú 2 verzie tohto filmu – NC-17 a R verzia, ktorá je o 3 minúty kratšia. Práve tie tri minúty stoja za to.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..