OFF
ON
Boxed
Superhviezdy dominujúce Bitcoinu

Superhviezdy dominujúce Bitcoinu

Prvýkrát v histórii bol zostavený zoznam najpôsobivejších mladých superhviezd, ktoré pretvárajú svet financií a technológií. Časopisom Fortune bolo vybratých 40 fintech zástupcov z celého sveta a každý je mladší ako 40 rokov. Medzi nimi je aj veľa lídrov v kryptosfére a hlavne množstvo žien.

40 pod 40

Zoznamy spoločnosti Fortune sa tradične skladajú zo všetkých obchodných odvetví, či už ide o generálnych riaditeľov alebo o víťazov rôznych rebríčkov hodnotení. Časopis práve vyšiel s ich každoročným zoznamom 40 pod 40, a medzi nimi boli aj kryptomenoví hráči ako napríklad Vitalik Buterin a Brian Armstrong. Po prvýkrát v histórii však Fortune doplnil svoj zoznam práve s osobitným dôrazom na vedúcich pracovníkov v oblasti finančných technológií.

Jih Wu, 32,

Časopis ho opisuje ako “nesporného kráľa hardwarov pre ťažbu, ale aj samotnej ťažby kryptomien”. V Pekingu situovaný, čínsky Bitmain nedávno dosiahol dvojciferné ocenenie v miliardách. Wu je známy ako veľký zástanca Bitcoin Cash-u, kontroverznej odnože Bitcoinu. Začiatkom tohto roka investovala jeho spoločnosť 110 miliónov dolárov do Circle- krypto start-upu s najvyšším hodnotením v USA. Pre Fortune začiatkom tohto roka vyhlásil,  že má záujem o “stablecoins”, kryptomeny, ktoré majú pevnú cenu a že plánuje diverzifikáciu Bitmainu vývojom AI čipov.

Amber Baldet, 35,

je zriedkavý, nový druh generálneho riaditeľa, ktorý sa pohodlne dostane z Wall Street do kryptomien. Opustila najväčšiu americkú banku, aby založila blockchain start-up- Clovyr. Na Wall Street dala dohromady hackerov, kóderov a bankárov, a viedla tím, ktorý postavil Quorum- Ethereum blockchain pre busines. Začiatkom tohto mesiaca bola menovaná do rady nadácie Zcash, neziskovej skupiny, ktorá riadi Zcash.

Arthur Hayes, 

Je známy tým, že myslí trochu inak ako jeho rovesníci. Hayes chcel mať zo svojej burzy Bitmex najlikvidnejšiu burzu kryptomien, a do konca minulého roka obchodoval s priemernými obchodmi vo výške 2,1 miliardy dolárov. Zaujímavé je, že Hayes bežne vyhlasuje, že nevlastní žiaden Bitcoin.

Roger Ver, 39

CEO Bitcoin.com a obhajca Bitcoin Cash. Pracuje priamo z Tokya a zostáva epicentrom veľkej komunity nadšencov kryptomien.

Celý zoznam 40 pod 40 nájdete TU.

zdroj: 1

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..