OFF
ON
Boxed
Adam Ďurica: “Žijem svoj sen každý deň!” (rozhovor)

Adam Ďurica: “Žijem svoj sen každý deň!” (rozhovor)

Do série našich rozhovor hrdo zaraďujeme ďalší, v krátkom rozhovore sme vyspovedali Adama Ďuricu. O novom singli, ako aj o jeho začiatkoch a plánoch do budúcnosti sa dočítate v článku.

Náš portál zdolahore.sk sa zameriava na články a rozhovory s najúspešnejšími ľuďmi súčasnosti, a medzi takých patríš vo svojom obore aj ty, vnímaš sám seba ako úspešného človeka?
Vnímam sa hlavne ako človeka, ktorý robí to, o čom celý život sníval. Žijem svoj sen každý deň. Nie vždy je to jednoduché, ale som šťastný, že mi bolo dopriate robiť to, čo ma naozaj baví. A z tohto pohľadu som úspešný a verím, že mi to ešte dlho vydrží.

Čo by si povedal, kde nastal zlom v tvojej kariére ? SuperStar, alebo niekde po nej?
Všetko čím som si prešiel bolo pre mňa dôležité, pretože sa učíme celý život a všetky moje etapy mi dodali skúsenosti na nezaplatenie. Superstar vnímam ako začiatok mojej sólovej speváckej cesty, pretože dovtedy som bol basgitarista skupiny STORM, a po Superstar som sa stal sólo spevákom.


Svojich “skalných” fanúšikov si mal určite po pôsobení v SuperStar, avšak do povedomia si sa dostal až v poslednej dobe, kde ti vyšlo viacero megaúspešných singlov ako napríklad Neľutujem či Mandolína, ktorý singel má pre teba najväčší význam, resp. máš nejaký svoj obľúbený, na ktorý si zvlášť hrdý?

Pre mňa je dôležitý každý jeden singel, ale aj hociktorá iná pesnička, ktorá si nájde svojich verných poslucháčov. Pesnička Neľutujem bola moja zlomová, určite s ňou sa začali veci meniť. Na albume Mandolína sú aj ďalšie, na ktoré som pyšný, ale to by som asi musel postupne vymenoval všetky.

Čo sa týka Slovenska, tvoj obľúbený interpret alebo vzor z detstva?

Určite Mekky Žbirka.

adamtit

Nedávno ti vyšiel singel Predpoveď počasia, fanúšikov možno zaujíma, na čo sa môžu od teba tešiť v najbližšej dobe, resp. nejaký “featuring” / spoluprácu s nejakým interpretom?

V najbližšej dobe bude pre mňa hlavnou záležitosťou moje Mandolína Tour. Venujeme mu veľa času a s kapelou pripravujeme koncertný program. Album Mandolína je ešte zatiaľ celkom čerstvý, takže najbližšie do konca roka sa budem venovať koncertovaniu. Ale do budúcna som otvorený novej spolupráci, a s novým rokom prídu aj nove veci.

Na hudbu bohaté Leto sa skončilo, určite si pochodil veľa festivalov, na ktorom si sa cítil najlepšie resp. kde bola najlepšia atmosféra?

Bolo ich naozaj veľa, ale medzi najlepšie koncerty radím toto leto koncert v Bardejove, Trnave a v Prešove na akcii JOJ v Meste.

adam1

Čo je tvojou motiváciou pri robení hudby, alebo čo by si odkázal našim čitateľom, mladým ľudom, ľudom, ktorí by chceli byť úspešní v ktoromkoľvek odbore?

Dôležité je venovať sa naplno tomu, čo vás skutočne baví, a treba sa v tom rozvíjať, tešiť sa z toho a byť nad vecou.

Adamovi ďakujeme za rozhovor a prajeme veľa šťastia ! Na záver pridávame jeho najnovší videoklip Predpoveď Počasia.

Autor

info3@zdolahore.sk'
Som kreatívna freelancerka s mnohými podnetnými nápadmi, som svieži vánok našej redakcie, som plná entuziazmu a nadšenia z tohto posr*** sveta :D. Som jednou zo spoluzakladateľov najlepšieho lifestyle webmagazínu ever. Píšem o všetkom aktuálnom najmä o nových trendoch, móde, úspešných ľuďoch, zaujímavých a podnetných umelcoch, o inšpirácií navôkol nás, o tej najpopulárnejšej hudbe a o všetkých super skvelých raperoch na slovenskej (a nie len) rapovej scéne. Checkuj tiež fb stránku Toto je móda a daj like. dik

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..