OFF
ON
Boxed
AUTOSALÓN AUTOSHOW NITRA 2018: Už tento víkend!

AUTOSALÓN AUTOSHOW NITRA 2018: Už tento víkend!

Najväčšia automobilová udalosť jesene na Slovensku začína! Dnes otvára svoje brány Autosálon Autoshow Nitra. Všetci priaznivci motorizmu sa zas raz stretnú na jednom mieste. Môžete sa tešiť na naozaj atraktívny program. Tento rok sa bude súťažiť o novučičký Hyundai i20 a mnoho iného.

Je to tu! Už dnes sa otvorili brány Autosalónu v Nitre. Tešiť sa môžete na horúce automobilové novinky, 30 značiek, 45 noviniek, výstavné premiéry a zľavy, množstvo súťaží o naozaj atraktívne ceny.

Národné výstavisko Agrokomplex v Nitre je najväčšia a najkomplexnejšia automobilová výstava. V Nitre sa stretneme už na 25.ročníku. Konať sa bude v dňoch od 11. do 14. októbra (štvrtok až nedeľa).

Na výstave sa môžeme tešiť na predstavenie až 242 vystavovateľov s množstvom sprievodných akcií a udalostí. Na svoje si tu prídu nielen malí, ale aj veľkí. Priaznivci motorizmu budú môcť jednotlivé exponáty vidieť na ploche 37 000 m2 čo rozhodne nie je málo! 🙂

Aké značky sa predstavia?

Zastúpenie bude dokonca širšie, ako bolo na Autosalóne v Paríži. Predstaví sa aj Opel, Volvo, Nissan, Mitsubishi, Volkswagen, Ford, Mazda a Jeep.

Zažijú automobiloví priaznivci aj nejakú slovenskú premiéru?

Áno! A nielen hocijakú. V Nitre sa predstaví jedinečný model značky Škoda – Kodiaq – vo verzii RS. Ďalej sa môžeme tešiť na CUPRA Ateca, Hyundai i30 N-line, Citroen Berlingo, Toyota Camry či Toyota Corolla. Chýbať nebudú aj iné novinky ako napríklad Seat Tarraco, Ford Focus či luxusný karavan Morelo Palace 88. Usporiadatelia nezabudli ani na elektromobily – Hyundai Kona electric, Jaguar I-Pace electric a mnoho ďalších.

Program

O poriadnu dávku adrenalínu sa postarajú najlepší slovenskí driftéri a kaskadéri v rámcie akcie MotoTV Show. Môžeme sa tešiť aj na držiteľa Guinessovych rekordov profi kaskadéra z Rakúska – Guntera Schachermayra. O jeden slovenský sa pokúsi Adrián Husák.  Chýbať nebude ani Tuning Show, kde podľa organizátorov uvidíme viac ako 100 najkrajších tuningových kúskov.

Čo by to bola za automobilová udalosť bez krásnych žien, ktoré k autám neodmysliteľne patria?Predstavia sa sexi car wash, rôzne fotenia s hosteskami.

Uskutočnia sa Majstrovstvá Slovenska hasičského a záchranného zboru Slovenskej republiky vo vyslobodzovaní z havarovaných áut.

Nezabudnite priniesť aj svoje polovičky. Bude pre nich pripravené poradenstvo a prednášky na tému Auto a žena, Slalom žien na parkovisku a množstvo ďalších akcií.

Organizátori si pripravili pre Vás súťaž o hodnotné ceny:

Otváracie hodiny: 

11. až 13. októbra 2018 od 9.00 do 18.00, 

14. októbra 2018 od 9.00 do 17.00

Vstupné: 5€/3€

 

Veríme, že sme Vás dostatočne naladili a motivovali tento víkend Nitru a jej autosalón navštíviť.

Zdroj: Agrokomplex.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..