OFF
ON
Boxed
Doplň si hudobný playlist – časť 1, w/ Spotify

Doplň si hudobný playlist – časť 1, w/ Spotify

Ktoré skladby aktuálne ovládajú hudobný svet? Ktorí interpreti vydali svoje nové single či albumy? Našim čitateľom sa snažíme ponúknuť v každej sfére čo najviac informácií, ktoré im uľahčia každodenný život a spríjemnia voľné chvíle. Hudba patrí do nášho každodenného života a počúva ju úplne každý. Aj preto u nás na webe odteraz nájdete aj seriál Doplň si hudobný playlist, v ktorom sa vždy pozrieme na aktuálne najhorúcejšie a najrotovanejšie skladby hitparád na Spotify.

Globálnu hitparádu vedie skladba Taki Taki od DJ Snake-a. Na skladbe tak isto nájdeme trio Selena Gomez, Ozuna a Cardi B.

Už dlhší čas sa v prvej trojici drží aj spolupráca Lil Pumpa a Kanyeho Westa – I Love It, ktorú doplnili raperi o vtipný videoklip. Kostýmy si už dokonca môžeš oficiálne kúpiť (ak by si ešte nemal kostým na Halloween).

Veľmi úspešná je aj melancholická spolupráca už bohužiaľ zosnulých interpretov – Lil Peepa a XXXTentaciona. Track nesie názov Falling Down a tak isto ho nájdeš aj na YouTube.

Veľmi obľúbenou je stále aj skladba Eastside, ktorú dali dokopy benny blanco, Halsey a Khalid. Singel uzrel svetlo na YouTube už pred troma mesiacmi a šieste miesto na Spotify Global TOP 50 je po takej dobe veľmi solídne umiestnenie.

Slovenskému rebríčku kraľuje skladba Shallow od dvojice Bradley Cooper a Lady Gaga. Tento okamžite obľúbený singel môžme priradiť ku filmu A Star Is Born, na ktorý môžeš práve zájsť do kina.

Posledným dnešným tipom od nás je skladba, ktorá síce nefiguruje v žiadnom z virálnych rebríčkov, no my Vám ju odporúčame do playlistu zaradiť. Jedná sa o track s názvom Another Chance od Big Pineapple s editom od Dona Diabla.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..