OFF
ON
Boxed
Billie Eilish naspieva titulnú pieseň k novej „bondovke“

Billie Eilish naspieva titulnú pieseň k novej „bondovke“

Len 18-ročná Američanka Billie Eilish bude autorkou titulnej piesne k filmu No Time to Die, teda rozlúčkovej „bondovke“ s hercom Danielom Craigom. Speváčka to oznámila v utorok 14. januára na svojom instagramovom profile.

„Nie je čas zomrieť“ bude v poradí už piatym filmom o agentovi s povolením zabíjať, v ktorom sa hlavnej roly zhostí Brit Daniel Craig. 51-ročný herec ešte pred oznámením účasti na tejto snímke avizoval, že by si radšej podrezal žily, než by sa znovu mal stať agentom 007. Počas Craigovej éry „bondovky“ historicky po prvýkrát na odovzdávaní Cien akadémie ukoristili sošky Oscarov za najlepšiu originálnu pieseň. Stalo sa tak v prípade Skyfall (Adele) z rovnomenného filmu z roku 2012 a Writing’s on the Wall (Sam Smith) zo snímky Spectre. Zaznamená súčasný hudobný fenomén podobný zdar?

Prečítajte si aj: Komik Chris Rock vzkriesi hororovú sériu SAW

Názov úvodnej piesne v podaní Billie Eilish je zatiaľ neznámy, speváčka však na jej vzniku už tradične spolupracuje so svojím bratom Finneasom. „James Bond je najúžasnejšia filmová séria, ktorá kedy existovala. Ešte stále som v šoku,“ povedala rodáčka z Los Angeles. Režisér filmu Cary Joji Fukunaga sa zo spolupráce so súrodeneckou dvojicou mimoriadne teší. „Je niekoľko vyvolených, ktorí sú vybraní, aby nahrali pieseň k Bondovi. Som veľkým fanúšikom Billie a Finneasa,“ poznamenal autor bravúrnej 1. série True Detective.

Prečítajte si aj: Falošné mýty, ktorým netreba veriť – vol.1

Hudobná stránka diela pôsobí mimoriadne atraktívne. Okrem oznámenia autorky otváracej piesne nadchlo divákov aj meno skladateľa filmovej hudby. Nebude ním nik iný než hollywoodsky veterán a autor soundtracku k filmom ako Gladiátor či InterstellarHans Zimmer. Tandem s mladou Američankou Billie Elish teda môže vyznieť v skutku pôsobivo.

Čo myslíte? Bude nový James Bond dostatočný „bad guy“?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..