OFF
ON
Boxed
Čo budeme nosiť ?

Čo budeme nosiť ?

Aby ste náhodou neboli za dedinčanov hneď po tom, čo odbila polnoc a vrhli sme sa do roku 2017, prinášame pár tipov, ako sa rýchlo a zbesilo prispôsobiť trendom tohto roka! Občas to bude krušné, ale keď si vypočuješ všetky odporúčania a budeš ich nasledovať, nie je žiadnych pochýb o tom, že sa staneš nekorunovaným kráľom módneho sveta. Možno dokonca aj korunovaným, keď si na teba náhodou posvieti módna polícia!

Čmáraj

Dnes už na custom tenisiek nepotrebuješ talent, ale stačí veľké množstvo nápadov, ktoré vo forme nesúvislých nápisov a tagov privedieš k životu na svojej teniske. Reebok to rýchlo pochopil a spojil sa so značkou Vetemens. Vďaka tejto spolupráci si môžeš kúpiť počmárané Reeboky v hodnote ročného príjmu thajskej úradníčky.

vetements-reebok-instapump-fury-scribble-4

adidas EQT

Toto ber trochu vážnejšie! V nemeckom mestečku Herzogenaurach sa riaditeľstvo adidas rozhodlo, že tento rok oživí všetky svoje EQT modely použitím Boost podrážky a ďalších moderných materiálov. AK bude tento rok niečo naozaj hot, potom to budú tieto adidasky!

adidas-eqt-running-support-93-17-0

Kolaborácie

Za druhej svetovej vojny nebolo kolaborovanie úplne cenené, to sa ale rýchlo zmenilo. Napríklad adidas v rámci svojich Consortium releasov tento rok osloví miesto jedného vždy dvoch partnerov pre designovanie svojich tenisiek, takže sa máme na čo tešiť. Fashion spolupráce celkovo hýbu svetom módnych mól, čo koniec koncov dokazuje aj už zmienené kolabo Reeboku a Vetemens.

adidas-consortium-colette-undftd-00

Zahráme futsal

Klasické halové tenisky ako Samba alebo Spezial sa tento rok dočkajú poriadneho hypu. Dlho ležali v kúte ako škaredé káčatko, to sa ale teraz zmení! Retro look spoločne s hnedou podrážkou tento rok dobyje fashion weeky!

adidas-consortium-x-samba-w-naked-panton-ftw-white

Budeme feministky

Podľa aktuálnych módnych prehliadok sa má mužské pokolenie na čo tešiť. Na módnych mólach sa totiž objavujú dosť úderné heslá. Naše tričká už tak nebudú len nositelia usmievavých citátov v štýle „I´m happy, have a nice day“, ale dostanú na starosť napraviť genderovú nerovnosť. No tak hej, čo sa dá robiť.

fashion20trend202017204

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..