OFF
ON
Boxed
Čo Vám pomôže nájsť prácu? Jooble!

Čo Vám pomôže nájsť prácu? Jooble!

Rýchlo nájsť prácu? Je to možné!Existujú inštrumenty, ktoré ušetria Váš čas môžu pomôcťsi nájsť prácu rýchlejšie. Počula som od nezamestnaných ľudí veľa vecí, ktoré jednoducho nevedeli pri hľadaní zamestnanie. Niektoré z tých tipov, ktoré Vám pomôžu pri hľadaní zamestnania, nájdete tu.

Jeden človek, s ktorým som sa rozprávala prednedávnom nevedel, aká som bola vdačná po rozhovore. Ďalší si nebol vedomý toho, že nie je potrebné zahrnúť všetky jeho dlhoročné skúseností na jeho životopis a urobiť z neho autobiografický článok na 5 strán.

Niektoré z tipov sú maličkosti, ktoré robia rozdiel na všímaní. Iné sú natoľko zložité v procese vyhľadávania práce, že sa môžete zlomiť počas hľadania zamestnania. Tu sú niektoré tipy, ktoré by ste mali vedieť a používať počas hľadania zamestnania a ktoré vám pomôžu nájsť novú prácu rýchlo.

Prejdite si týmto zoznamom tipov a zistite, či existuje niečo, čo nerobíte a skúste to začať robiť.

Môžete ušetriť čas pri hľadaní pracovných ponúk pomocou pokročilých možností vyhľadávania na pracovných weboch. Všetky hlavné pracovné weby (ako Profesia, Jooble, Brigáda a iné) majú možnosť “Advanced Search/Pokročilé hľadanie”, kde môžete hľadať podľa kľúčových slov, s parametrom lokality, názvu pracovnej pozície, spoločnosti, druhu zamestnania, dátumu vloženia ponuky na web a ďalšich možnosti. Tu sú mojé  tipy na používanie Pokročilého hľadania a možnosti vyhľadávania.

Ako prvé, zaregistrujte sa na zasielanie ponúk práce na 30 dní, aby mať zoznam pracovných príležitostí pre urýchlenie hľadania zamestnania.

Neprestávajte žiadať o prácu, kým čakáte feedback od zamestnávateľa. Väčšina uchádzačov o zamestnanie sú odmietnuté viac ako 15 zamestnávateľmi pred pristátím do práce. Učiť sa zo svojich chýb a udržať uplatnenie, až sa dostanete tú správnu ponuku. Najhorší možný scenár – budete žonglovať a si vyberať z viacerých pracovných ponúk. To je dobrá vec.

Tiež by ste mali zamerať svoj životopis na zamestnanie. Nie je to len váš sprievodný či motivačný list. Obnovenie by mali byť editované a zlepšené, lebo ten papierik blíži Vás k práce viac, než hocičo iné.

Neváhajte, aby vaše hľadanie zamestnania bolo prístupné verejnosti – nehanbite sa to povedať všetkým. Môžete osloviť osobne bývalých spolupracovníkov a ostatných vo vašej sieti (online i v reálnom živote) a požiadať o pomôc, ktorá by mohla byž užitočná v presunúti Vášho hľadania zamestnania.

Použite najviac hľadané kľúčové slová

Jobagregátor recenzuje milióny internetových inzerátov zamestnania a celej tisíce stránok, preto musíte nájsť spoločné kľúčové slová. Takže ak máte niektorý z týchto zručností už pod pásom, môžete niesť hrdo svoj životopis a sprievodný list do zamestnávateľa, ktorého si nájdete na Jooble.

https://sk.jooble.org

Autor

Mladý, aktívny spoluzakladateľ projektov zdolahore.sk, generaciarapu.sk, kryptotrejder.sk. Študent práva a vizionár venujúci sa sebarozvoju a sebazdokonalovaniu. Svoje poznatky rád zdieľam s ostatnými :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..