OFF
ON
Boxed
Conor McGregor vyhlásil, že je miliardár. Iba žeby nie…

Conor McGregor vyhlásil, že je miliardár. Iba žeby nie…

Na svojom instagramovom profile sa prostredníctvom postu Conor McGregor z UFC vyjadril, že zarobil miliardu dolárov. Podľa oficiálnych informácií údajne disponuje “iba” sumou presahujúcou čiastku 47 miliónov dolárov. Od miliardy má teda podľa všetkého ešte poriadne ďaleko. A to napriek tomu, že šport nie je jeho jediným zdrojom financií. 

Majster zmiešaných bojových umení Conor McGregor prostredníctvom instagramu vyhlásil, že je z neho oficiálne miliardár. Tento míľnik sa mu údajne podarilo dosiahnúť v 31. roku veku života. Pripomíname len, že svoju profesionálnu kariéru ukončil v marci tohto roku. Musíme konštatovať, že bola skutočne závratná. Informáciu na oficiálnom instagramovom účte si ihneď všimlo množstvo novinárov a diskusia sa mohla začať. Napriek jeho prehláseniu sa zdá, že miliardárom v skutočnosti nie je.

Toto tvrdenie podporuje aj rebríček 100 najlepšie zarábajúcich celebrít na planéte magazínu Forbes. Práve tam sa uvádza suma 47 miliónov dolárov, ktorou Conor má disponovať.

 

Conor McGregor vyhlásil: „Zápasil som pre miliardárov a sám som sa jedným stal,“

 

Všetko však nasvedčuje tomu, že toto tvrdenie nie je založené na pravde. Podľa Businessinsider prišiel pre športovca najlepší deň v živote – respektíve deň, kedy zarobil 100 miliónov dolárov, dňa 26. augusta 2017, kedy boxoval proti profesionálnemu boxérovi menom Floyd Mayweather Jr. Len pripomíname, že tento zápas Conor prehral. Jeho zisky však od tohto momentu klesajú. Zápas proti Nurmagomedovi Conorovi priniesol “iba” 30 miliónov dolárov.

Box však nie je McGregorov jediný zdroj príjmu. Conor zarába taktiež na vlastnej značke whiskey, z ktorej sa podľa posledných štatistík predalo viac ako 200 tisíc fliaš. Conor podniká aj v oblasti módy, kde založil vlastnú značku pod názvom August McGregor. Conor vlastní taktiež spoločnosť McGregor Sports and Entertainment. Jeho majetok a príjmy teda nie sú úplne jednoznačné, ale podľa všetkého, k miliarde má 31 ročný Ír vcelku ďaleko.

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

 Najviac komentované 

Pil C- raper, ktorý si podmaňuje slovenskú scénu

Áno, naša rapová scéna je momentálne totálne presýten..

Seriál: Príbehy ikonických fotografií z histórie #2 – Horiaci mních

Seriál webmagazínu zdolahore.sk – Príbehy ikonick..

Vieš koľko ľudí tento rok zabila marihuana? Výsledok ťa prekvapí!

Všetkých odporcov legalizácie marihuany nasledujúca info..

Voľby 2016: Facebook volí Kollára, Fico opäť premiérom…

SME Rodina sa dostane do parlamentu, Sloboda a Solidarita n..